Raul Oreškin asub tööle Kultuuriministeeriumi asekantslerina

11. detsember, 2013

raul oreskinRaul Oreškin lahkub SA Tartu Loomemajanduskeskuse juhatuse liikme ametikohalt, kuna asub ametisse Kultuuriministeeriumi kunstide asekantslerina. Tema viimane tööpäev keskuse juhina on 31. detsember 2013. Uue juhi leidmiseks kuulutab sihtasutuse nõukogu lähiajal välja konkursi.

Juhatuse liikme kohuseid kuni uue juhi leidmiseni täidab loomemajanduskeskuse arendusjuht Külli Hansen.

Loomemajanduskeskuse nõukogu esimees Paavo Nõgene tunnustab Raul Oreškinit senitehtud tubli töö eest. „Rauli juhtimisel on loomemajanduskeskusest kujunenud Euroopa kaheksa loomemajanduskeskuse eduloo hulka kuuluv rahvusvaheliste sidemetega loovkeskus. Loodan suurele hulgale kandidaatidele, et Tartu Loomemajanduskeskuse areng jätkuks.”

Raul Oreškini sõnul on kahe töötaja ja kaheksa ettevõtjaga alustanud väikesest keskusest saanud nelja ja poole aasta jooksul elav ja hea sünergiaga ettevõtlus- ja kultuurikeskus, kus tegutseb täna üle 40 ettevõtte, mis annavad tööd rohkem kui 80le loomeinimesele. „Tänan kolleege, loomeettevõtjaid ja koostööpartnereid, kes on andnud oma panuse loomemajanduskeskuse ülesehitamisel ja arendamisel ning soovin kindlat meelt uute arengueesmärkide elluviimisel,” lisas Oreškin.