Rocca al Mare Euronicsis toimub moeshow!

18. mai, 2011

altEuronics kuulutas veebruari alguses välja konkursi töötajate vormiriiete uuendamiseks. Osalema kutsuti eesti disainereid ja selle valdkonna üliõpilasi. Tänaseks on võistlus läbi ja juba sel neljapäeval näidatakse Ženja Fokini juhtimisel parimaid kavandeid moelaval.

„Soovime, et meie müügipersonal vormirõivad oleksid isikupärased, stiilsed ja mugavad. Seetõttu pöördusimegi kodumaiste loovinimeste poole, kes meile erinevaid lahendusi pakkusid,“ räägib Eestis Euronicsi kaubamärki haldava Sandman Grupi tegevdirektor Martin Pedai. Tema sõnul on Eestis hulgaliselt andekaid disainereid, mida tõestasid ka tulemused. „Julgen selliste konkursside korraldamist soovitada ka teistele ettevõtetele,“ lisab Pedai.

Parimaid presenteeritakse Ženja Fokini juhtimisel neljapäeval, 19. mail kell 15.00 Rocca al Mare Kaubanduskeskuses Euronics XXL poes. Eesti suurima tehnikavalikuga kauplusesse seatakse üles spetsiaalne lava ühes valgustus- ja helitehnikaga. Lavale jõuavad kuue finalisti valmisriided.

Konkursil osalejatel tuli välja mõelda täiskomplekt rõivaid, kuhu kuulusid naiste ja meeste vormipluus (suvine ja talvine), naiste ja meeste vormipüksid, vormiseelik, naiste ja meeste kootud vest või kampsun ning laopersonali suvine ja talvine tööriietus (jope ja tööpüksid).

Riietekonkursi võitnud töö pälvib preemiaks 1000 eurot ja valik langetatakse järgmisel nädala neljapäeval, 26. mail. Peale esitlust saab finaaltöödega tutvuda internetis aadressil www.euronics.ee. Korraldajate teada olevatel andmetel on tegemist esimese säärase konkursiga eesti jaekaubandusettevõtete hulgas.

Uus suvevorm plaanitakse valmis saada ja müügipersonalile üle anda juba juulis.

Euronics on eestlaste eelistatuim tehnikakauplus, mis on tänaseks esindatud 14 poega. Lisaks on avatud ka 4 kauplust Riias. Samuti kuuluvad Euronics kaupluste ketti PlussMiinuse kauplused, mida on Eestis kokku 3.

Euronicsi ja PlussMiinuse poode haldab Sandman Grupi AS, mis on 1992. aastal loodud 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja Eesti suurim koduelektroonika müüja.