Rohkemfanne.ee jagab tasuta turundustarkust

10. mai, 2011

Uksed avas internetilehekülg www.rohkemfanne.ee, kus jagatakse tasuta nõuandeid sotsiaalmeedia võimaluste rakendamisest edukal turundamisel.

Täna pole kahtlustki, et Facebook on kujunenud väga heaks turunduskanaliks, kus on võimalik inimestega kiirelt suhelda, luua uusi ja tugevaid suhteid ning oma tegemisi tutvustada. Paraku eksitakse lihtsate reeglite vastu ja jäetakse kasutamata väga palju võimalusi.

Sotsiaalmeedia on oma olemuselt lihtne ja jõukohane kanal potentsiaalselt klientideni jõudmiseks ning olemasolevatega aktiivseks suhtlemiseks, mis on eriti suure kasuteguriga just loovettevõtete jaoks.

Timo Porval on teinud valmis täiesti tasuta Facebooki baaskoolituse “Rohkem Fänne (link: www.rohkemfanne.ee)” See annab sulle korraliku kompassi ja teadmised selles sotsiaalmeedia rägastikus orienteerumiseks. Timo jagab veebilehel oma teadmisi ja kogemusi, mis tal siiani internetiturunduses on tekkinud ning täiendab lehekülge pidevalt uute avastustega. Iga päev avalikustatakse uus video, kus jagatakse nippe nutikaks veebiturunduseks.

Uued teadmised ja mõtted on garanteeritud!
www.rohkemfanne.ee