Save the date: konverents “Disain sisse!”

20. veebruar, 2014

Disain sisse uudiskirja piltBroneerige oma kalendrites 4. aprill, mil tähistame Disainibuldooseri projekti lõppu rahvusvahelise konverentsiga “Disain sisse!”

Disainibuldooseris on kahe aasta jooksul disainijuht ja ettevõte teinud tihedat koostööd. Kõigis ettevõtetes on toimunud olulised muutused, mis mõnes on viinud kogu organisatsiooni muutumiseni – väärtustest struktuurini. Disainikasutus sunnib vaatama sügavale ettevõtte sisse ning sageli tuleb enne disainiprojekti algust otsustada, mida oma olemasoluga soovitakse muuta ja kelle jaoks seda tehakse. Omades vastuseid neile küsimustele, tasub alles algust teha disainiga – ükskõik kas juttu on toote-, teenuse-, brändi- või mõnest muust disainiliigist.

Konverentsil esitlevad kõik Buldooseri programmis osalenud kümme ettevõtet oma tulemusi ning samuti saab kuulata välisesinejaid Soomest ja Taanist. Seminari toimumiskohas, Mektory hoones, avatakse samal päeval ka Soome disainiauhinna Fennia Prize näitus.

Aeg: 4. aprill 9.30 – 16.30 

Koht: Mektory hoone, Ehitajate tee 5, Tallinn

Hind: 95€ / tudengitele 25€

Registreeri siin

Disainibuldooseri projekti raames valminud projekte tutvustavad: Tallinna Sadam, Baltika, Datel, Sorainen, Elvior, Alpaka, Meiren, Proekspert, Wendre, Regio. Seminaril linastub ka esmakordselt Buldooseri ettevõtetest tehtud film, mis jälgib vahetult kolme ettevõtte teekonda läbi projekti. Nii filmi kui ka kõikide projektide läbiv sõnum on see, et disain muudab ettevõtte mõtteviisi inimkesksemaks.