SEB uued vormirõivad lõi Katrin Kuldma

09. juuni, 2010
9.06.2010-seb-vormid1SEB korraldas uute vormirõivaste leidmiseks avaliku konkursi, millele laekus seitse pakkumist. Parimaks osutus Katrin Kuldma kollektsioon, kuhu kuuluvad viigipüksid, seelik, klassikaline vest, pluus ja lips naistele ning vest, viigipüksid, päevasärk ja lips meestele.

„Vormirõivastuse valimine on SEB töömeeskonnale olnud alati päris suur väljakutse, sest rõivad peavad vastama väga mitmetele tingimustele: sobima SEB brändiga, olema kandjale mugavad ja vastupidavad ning neid peab olema kerge hooldada. Samuti peab tootja olema valmis pakkuma suurt numbritevalikut, mõistlikku tarneaega ning head hinna ja kvaliteedi vastavust,“ märkis SEB jaepanganduse divisjoni juht Ene Raja.

„Mudeleid valides lähtusin sellest, et suve- ja planeeritav talvevorm on omavahel kombineeritavad. Disain on tagasihoidlik ja klassikaline, samas lõiked moodsad ja kaasaegsed. Valikus on ka pikem seelik konservatiivsematele daamidele,“ tutvustas Katrin Kuldma.

Eriline tähelepanu disaini puhul on lõigete parimatel proportsioonidel ja õmbluskvaliteedil. Korrektselt viimistletud trendikas tugev särgikrae nii naiste kui ka meeste mudelitel ning lipsu kasutamine on riietuses ärilise suhtluse ja korrektsuse sümboliks.

Seekordsete vormirõivaste põhitoonid on hallid, millele on erksust lisatud lillaga. Varasematel aastatel kasutatud SEB korporatiivroheline on seekord vaid aktsendi ja detailidena.

8.06.2010vormid