Seminar-vestlusring “Loominguline Amsterdam”

18. august, 2015

Amsterdami peetakse kogu maailma mastaabis õigustatult loovaks ja loominguliseks pealinnaks. Kuigi mitu korda väiksem nii New Yorgist kui ka Londonist, on see ometi nendega võrreldav – elav, dünaamiline ja moodne, tõmmates ligi maailma tipptalente disaini, moe, reklaami ja kultuuri vallast.

Amsterdami ajalugu, ehedus ja väiksus on hea kasvupinnas loovusele. Loovatele inimestele lihtsalt meeldib seal elada – tore on rattaga tööle vändata, kosutav on vahepeal kanaliäärses kohvikus õlut rüübata, põnev on külastada arvukaid galeriisid. Lisaks on välismaalastel seal kerge – hollandlased on väga sõbralikud võõraste vastu. Rikkalik kultuuriajalugu, ülimalt lihtne ligipääs kunstile – see kõik annab lisaväärtuse, et loovinimesed end seal linnas hästi tunneksid.
Sellise hea mitmekülgse aura, maine ja kuvandi hoidmise nimel töötab ka linnavalitsus, julgustades kohalikke ja välismaiseid ettevõtteid loovale koostööle. Just selle eesmärgiga on munitsipaaltasandil käivitatud mitmeid programme.
Amsterdami värvikat keskkonda hästi tundev ja sellele ise otseselt kaasa aidanud briti päritolu amsterdamlanna Kerrie Finch tuleb Eestisse, et jagada meiega oma väärt kogemusi erinevate loovprojektide ellurakendamisel.

Oma kogemusi jagab  särav
Kerrie Finch, brändinguagentuuri FinchFactor rajaja ning tegevjuht.
Aeg: 26. augustil kell 15.00 – 16.30
Koht: Loomeinkubaator, Veerenni 24, Tallinn
Keel: Inglise


Sissepääs prii
*eelregistreerimine vajalik

Tule kuulama ja mõtisklema, kas ka Eestis õnnestub Amsterdamist eeskuju võtta?
Kas meie linnades võiks olla rohkem loovust, kunsti ja koostööd erineva tasandi inimeste ja asutuste vahel?