Sõbrapäevakink Eesti disaineritelt

08. veebruar, 2011

altSooviksid Sõbrapäeval kallist sõpra üllatada ja soovid, et kingil oleks ka sügavam väärtus? Loov Eesti Poes on kena valik kodumaiseid disaintooteid, mis sobivad kodu kaunistama ka peale sõbrapäeva, aastaringselt.

Eelmise aasta lõpus avatud Loov Eesti Poe eesmärk on tutvustada noori Eesti disainereid ja nende loomingut ning pakkuda neile oma toodete müügiks sobiv kanal. Eestis on palju noori andekaid väiketootjaid, kelle loomingut on keerukas üles leida. Arvame, et paljud inimesed eelistaksid masstoodangule just kodumaiste tootjate põnevaid lahendusi. Samuti tekitab hea tunde teadmine, et oled oma ostuga panustanud kodumaise tootja arengusse. Miks mitte üllatada mõne põneva kingiga lähedast Sõbrapäeva puhul? Loov Eesti Poest saad tellida kingi ka otse sõbrale.

altaltSõbrapäevaks sobivaid südamemotiividega tooteid pakub Nedholm Design, kes on Põhjamaiselt konservatiivsete sisekujundustoodetega ennast edukalt eksportijana tõestanud. Eestis saab Nedholmi osta vaid Loov Eesti Poes. Neldholmi tooted on disaininud Geidi Hein, Meelis Mölder, Karin Paris, Klaarika Sinimeri ja Marie Gustafsson.

altPraktilisi erikujulisi kriiditahvleid teeb aastatepikkuste kogemustega Radis, kes on sisult roheline ettevõtmine. Ideid ammutatakse Radises kõigest ümbritsevast- loodud on näiteks kala-, kassi-, maja-, jutumullikujulisi tahvleid, mis võivad olla nii roosad, rohelised kui klassikaliselt mustad. Radise põhimõtteks on väärtustada kohalikku omapära ja säästa loodust. alt

Disaialtner Mari Ait on mõelnud välja siiditrükis kaunistatud sõbrataldrikud, millel olevad kolm sõpra karu, kass ja konn jagavad sinuga tordiampsu, kiluvõileiba või hommikuputru. DePeDi seevastu on oma loomingus mõelnud hoopis neljajalgsetele sõpradele ning disaininud pilkupüüdvalt stiilsed keraamilised toidukausid, mis töötavad edukalt kodukaunistajatena. Muidugi sobib alati kingiks ka loodustoodete komplekt, mille on oma retseptide järgi valmistanud Signe.
althttp://pood.looveesti.ee/