Startup ettevõtted otsivad häid inimesi

05. aprill, 2011

altPaljud Tehnopoli startup ettevõtted on jõudnud oma kasvuga niikaugele, et on tekkinud vajadus meeskonda kaasata valdkonna eksperte ja juhte. Personali leidmine on aga keeruline – head inimesed on reeglina hõivatud ning kuna startupi ärimudel eeldab kiiret tegutsemist, ei jagu aega uute inimeste väljakoolitamiseks. Seetõttu otsibki Tehnopol kontakti inimestega, kes ennast startup ettevõtte juures teostada sooviks.

Tehnopolis tegutsevad tehnoloogiapõhised startup ettevõtted otsivad häid inimesi erinevates valdkondades. Kõige enam soovivad ettevõtted kaasata uusi inimesi rahvusvahelise müügi käivitamises ja turundustegevuses aga ka tootearenduses ja projektijuhtimise valdkonnas.

Kõikidel ettevõtetel on paigas ärimudel ja strateegia ning see on Tehnopoli poolt heaks kiidetud. Enamusel ettevõtetel on valmis arendatud ka toode või teenus ning tehtud on esimesed sammud välisturgudele sisenemiseks.

Startup ettevõte on personali kaasamisel kiire ja võimalikult efektiivne. Paljud ettevõtted ootavad oma ridadesse inimesi poole-, veerandkohaga või projektipõhiselt. Kindlasti eeldab kaasalöömine startup ettevõttes häid (ettevõtlus)kogemusi ning suurt kontaktivõrgustikku. Kasuks on ka igasugune kogemus rahvusvahelistelt turgudelt.

Kui sa tunned, et sinust võiks alustavale ettevõttele eeltoodud valdkondades kasu olla ning sul on võimalik oma igapäevategevuste vahele mahutada teatud arv tunde kuus,  siis võta meiega ühendust. Garanteeritud on huvitavad äriprojektid ja väljakutsuvad eesmärgid.

Sooviavaldused palume saata aadressil teenused@tehnopol.ee. Kirjas palume märkida, millises valdkonnas panustama oleksite valmis ning lisada kindlasti lühike kirjeldus oma kogemustest ja ambitsioonidest. Saadetud info põhjal valime välja teie profiilile sobivad startup ettevõtted ning viime teid omavahel kokku.

Loomulikult on kõik saadetav info konfidentsiaalne ning seda ei edastata kolmandatele osapooltele.