StartupBus Estonia kutsub disainereid end proovile panema

01. oktoober, 2014

25.-28.oktoobrini toimub StartupBus Europe, maailma kõige karmim idufirmade maratonvõistlus. Esmakordselt kaasab StartupBus ka huvilisi Eestist, Lätist ja Soomest. Neljakümnel disaineril, IT-arendajal ning ettevõtjal on võimalik kandideerida Tallinnast väljuvasse bussi.

StartupBus on USA-st alguse saanud idufirmade loomise võistlus, mille raskusastet võrreldakse IronMan triatloniga. Kaheksa bussitäit osalejaid sõidavad Euroopa pealinnadest Viini ja loovad teekonnal uudseid teenuseid. Piiratud ajaraamistikus tuleb luua ning turule tuua kliendiprobleemi lahendav teenus, millel on töötav prototüüp, testitud ärimudel ja esimesed maksvad kliendid. Teekonna vältel nõustavad osalejaid hinnatud mentorid nii disaini, IT kui ärijuhtimise valdkonnast. 

StartupBus ootab endaga liituma veebi ja kaustusmugavuse disainereid, kel rohkelt ideid heade UX, IX ja UI lahenduste loomiseks. See võistlus on võimalus end proovile panna ning õppida koostöös arendajatega, kuidas töötada kiirelt agiilses arendusraamistikus. Osalejate töö jõuab StartupBusi kanalite kaudu paari tunniga 200,000 silmapaarini üle terve maailma.

Eelmise aasta StartupBus Europe võitja Rait Arro kinnitab enda kogemusest: “72 tunni vältel saavad arendajad ja disainerid võimaluse end äärmuslikes tingimustes proovile panna ning õppida oma valdkonna vingetelt tegijatelt. See on harukordne võimalus Eestist välja murda.”

StartupBus hackathonil osalemiseks tuleb täita kandideerimisavaldus. Korraldusmeeskond valib osalejaid jooksvalt kuni 15.oktoobrini. StartupBus teekond läbib Eesti, Läti, Leedu, Poola, Tšehhi ja Austria. Osavõtutasu 200 € katab põhilised reisiga seotud kulud (edasi-tagasi bussisõit, ööbimised, õhtused sündmused).

Loe osavõtutingimusi ja värskemaid uudiseid Facebooki lehelt või StartupBus Estonia kodulehelt. Vaata videokokkuvõtet eelmise aasta võistlusest (https://www.youtube.com/watch?v=MJ6IcYwVxV0 )

LISAINFO

http://europe.startupbus.com/buses/estonia-2014/

Facebook

Twitter @TheStartupBus