Stella Soomlais: Usalda oma sisetunnet

07. veebruar, 2012

Stella_SoomlaisKäes on PESA asukate tutvustamise teise osa aeg. Seekord jagab oma kogemust alati stiilne disainer Stella Soomlais (26), kes disainib oma looga eksklusiivseid kotte nii meestele kui ka naistele.


 

PESA Projekt- Stella Soomlais Design

Stella Soomlais Design pakub minimalistliku stiiliga kontseptuaalseid täisnahast aksessuaare  nõudliku maitsega meestele ja naistele. Nii nädalavahetuse koti, rahatasku kui ridiküli puhul pääseb esmajoones mõjule ekslusiivne materjal, sellele lisandub funktsionaalne disain põhjendatud detailidega.

Kuidas leidsid enda äriidee?

Kohe õpingute alguses hakkasin tegema erialast tööd, et paremini mõista, kuidas ühendada oma oskused, teadmised ja taust kliendi vajadustega. Üks otsus viis teiseni ja nii oligi mul peale ülikooli lõppu selge, et tahan rajada oma ettevõtte.

Nüüdseks on loodud bränd Stella Soomlais Design, mille idee sai alguse magistriõpingute ajal. Mõistsin, et oma brändi puhul tahan luua tooteid, mis oleks ajatu väärtusega ning emotsionaalse tähendusega, et need jutustaks lugu. Minu jaoks on väga oluline avatud dialoog kliendiga, see aitab mul pakkuda isikupärast ja arenevat toodet ning teenust.

Mida annab sinu jaoks PESAs osalemine? stella_kotid

PESA programm annab mulle eelkõige juurde kindlustunnet minu äriidee ja -vaistu osas. Saan kasulikku tagasisidet, kuidas panna oskuslikult praktikasse seni omandatud teoreetilised teadmised, mida olen õppinud erinevatelt koolitustelt. PESA projekt võimaldab mul enne esikollektsiooniga turule tulemist koos tegutsevate professionaalidega veel üks kord läbi mõelda minu äri põhiaspektid ning alustalad. Hea on see, et PESA tekitab veidi n-ö tagant torkimise efekti –  iganädalane kodutöö esitamine distsiplineerib ja aitab etapiviisiliselt oma eesmärgile lähemale jõuda. Pesa motiveerib mind süvenema, kuidas ja mida ma ikkagi tegelikult teha tahan.

Millised on Stella Soomlais Design tulevikuplaanid?

Ma armastan suurelt mõelda, seega tahaksin ma loomulikult maailma vallutada. Igapäevaselt olen jaganud kauged eesmärgid väiksemateks ning ma läbin etappe rahulikult ja kaalutletult. Ma tahan olla kindel, et see, mida teen, on minu jaoks õige.

PESA raames on eesmärgiks paika saada bränding ja firma arhitektuur. Ma tahan leida endale meeskonda, kes jagab mu väärtusi ning kvaliteedinõudeid. Projekti lõppedes tahan olla esikollektsiooniga Eesti turul, aasta lõpuks Skandinaavia turul. Tulevikus soovin, et Stella Soomlais Design brändil on esinduspoed üle maailma, mis pakuvad äratuntava SSD-kvaliteedimärgi ja  isikupärase disainiga täisnahast aksessuaare.

Üks hea soovitus teistele?

Usalda oma sisetunnet, sest ainult sina tead, mis on sinu jaoks õige.

Kust saab täna Stella Soomlais Design tooteid osta?

Hetkel saab minu senise portfolioga tutvuda Facebookis ja kodulehel www.stellasoomlais.com.

Tellimusi saab esitada e-maili teel (stellasoomlais@gmail.com) ning tulles minu stuudiosse, mis asub Eesti Disaini Maja II korrusel Tallinnas, Kalasadama 8. Hea oleks eelnevalt aeg kokku leppida.

Valmisasjad on hetkel müügis:

TALLINN
Eesti Disaini Maja galerii
Nu Nordik
Katariina gild

PÄRNU
Disainivabrik

Loe veel: PIPIKute autor Riho Luuse: Looge kasulikke asju!
Karl Annus ettevõtlusest: Ärge tehke midagi, mida teile ei meeldi teha! 
Kadri Roht ettevõtlusest: Anna mängule võimalus!
Mauri Abner: head mõttevälgatused tuleb alati üles kirjutada!
Maarja Tali: Mõelge ja unistage suurelt ,tegutsege läbimõeldult ja järjekindlalt!

Igas uudiskirjas tutvustame taas üht PESAkat. Kui soovid saada infot esimesena, telli uudiskiri!