Suhtekorralduse Auhind 2013 kutsub kandideerima

13. veebruar, 2014

2013Eesti Suhtekorraldajate Liit kutsub kõiki era-, avaliku- ja kolmanda sektori organisatsioone esitama eelmise aasta edukaid projekte ja kampaaniaid Suhtekorralduse Auhinna konkursile. Parimaid tunnustatakse turundussündmuse Password 2014 galaõhtusöögil.

Eesti Suhtekorraldajate Liit korraldab Suhtekorralduse Auhinna konkurssi alates 2000. aastast eesmärgiga selgitada välja aasta parimad suhtekorralduse alased projektid ja kampaaniad ning tunnustada seeläbi nende tegijaid.

Ootame töid kõigist suhtekorraldusvaldkondadest ja nii suurema kui ka väiksema mahuga projekte. Konkursile esitatud tööd jagab žürii kategooriatesse pärast nende laekumist, et anda osalevatele projektidele ja kampaaniatele stardiks võrreldav lähtepunkt. Kategooriatesse jagamisel konsulteerib žürii konkursitööde esitajatega nende tööde sobivust auhinnakonkursi kategooriatesse.

Suhtekorralduse Auhinna konkursile laekunud projektide ja kampaaniate esitlus toimub märtsi keskpaigas (toimumisaeg täpsustub). 

Parimaid tunnustatakse turundussündmuse Password 2014 galaõhtusöögil 27. märtsil. 

Konkursi tähtaeg on 5. märts 2014, töid ootame e-posti aadressile epra@epra.ee

Konkursist osavõtt on tasuta.

Eelmisel aastal kandideeris suhtekorralduse auhinnale 21 projekti. Auhinna pälvisid “RMK matkatee avamine” (avaliku sektori kategooria), “Leiburi Leivategu 2012” (erasektori kategooria) ja “SEB Guinnessi rekord” (sisekommunikatsiooni kategooria). Konkursi eripreemia pälvis kommunikatsiooniajakiri Kaja.

Eesti Suhtekorraldajate Liit on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis suhtekorralduse alal töötavaid inimesi. Liitu kuulub 90 suhtekorraldaja, kes töötavad nii avalikus sektoris, äriettevõtetes, mittetulundusorganisatsioonides kui ka suhtekorraldusettevõtetes.