Suurepärane võimalus võrgustuda ja kasutada teiste kogemusi enda äri jaoks!

07. märts, 2017

19. aprillil toimub Loovusaida stuudios üritus “TIKK” ehk Tegusa Inimese Kogemus Käivitab, kus on soovijatel võimalik teistega kogemusi vahetada ning kuulata mida teised teinud ja tegemas on!

TIKK on kord kvartalis toimuv umbes 3-tunnine kohtumine Loovusaida stuudios. Osalejateks on eelkõige oodatud ettevõtjad, kellel on pooleli või plaanis mingi tootearenduslik projekt ja/või kes maadlevad uue toote lansseerimise või ekspordi käivitamisega, kuid oodatud on ka kõik, kes oskavad ja tahavad teiste kogemusest õppida või lihtsalt silmaringi arendada.

Üritusel tutvutakse teiste osalejatega ja nende väljakutsetega, saadakse ühelt edukalt juhilt soovitusi ja osaletakse vestlusringis ning silmaringi laiendavas töötoas. Esimesel korral lööb eduka juhi rollis kaasa Kuldar Leis, kes on endine Hoiupanga regioonijuht, Ösel Foodsi ja Premia Foodsi endine juht ning Eesti esimese sertifitseeritud passiivmaja rajaja. Ta räägib oma kogemustest loo, mis ideaaljuhul haakub osalejate jaoks aktuaalsete väljakutsetega.

Millal ja kus toimub?

Toimumise aeg: TIKK #1 toimub kolmapäeval 19 aprillil
Kellaaeg: 16:30 – ca 20:00
Koht: Neitsijärve Loovusait (vt asukohta siit)

Osalemiseks on tarvis eelregistreerimine ja 19€ suuruse osalustasu  maksmine, mis sisaldab ka suupisteid ning jooke.

SIIT leiad lisainfot 19. aprilli ürituse ning registreerimise kohta.