Suveklubi – „SummerCamp 4 Startups“ ootab osalema!

16. juuli, 2012

tehnopol_logorgb_new17 – 18. augustil korraldavad Tehnopol ja StartSmart! partnerid Roosta Puhkekülas ühise suveklubi „SummerCamp 4 Startups“. Kahepäevast suveklubi sisustavad uued teadmised, kasulikud kontaktid ning meelelahutusprogramm.

Suveklubi koolitusprogramm keskendub seekord ettevõtete meeskondade ehitamisele. Töötubades räägitakse praktiliste näidete põhjal staaride kaasamisest meeskondadesse ning sellest, kuidas tugevat meeskonda juhtida. Lisaks koolitustele toimuvad meeskondade ehitamise mängud, kus osalejad saavad meeskonna juhtimise kogemusi ning lahendavad praktilisi ülesandeid mentorite abil.

Teisel päeval on osalejatel võimalus teadmisi ammutada virtuaalse networkingu vallas. Töötoa raames räägitakse, kuidas rakendada efektiivselt sotsiaalvõrgustikke ja luua kasulikke kontakte ettevõtte kasvu hoogustamiseks.

Oma kogemusi jagavad ja töötubasid juhivad Kristina Narusk (GrabCad), Elise Sass (Startup WiseGuys), Kristo Ovaska (Metrify), Mati Otsmaa (Credit Online Ventures) ja paljud teised.

Loomulikult ei puudu suvekubist meelelahutus ja võimalus vabas õhkkonnas kontakte ja mõtteid vahetada.

Loe lisaks suveklubi programmi kohta ja registreeri end osalema siin.