TAB 2013 lõpetab reedel

25. september, 2013

KEK32a0f291Tallinna arhitektuuribiennaali lõpetamine toimub reedel, 27. septembril kell 16-18 Eesti Arhitektuurimuuseumis. Oodatud on kõik arhitektuurihuvilised ja TABi sõbrad. Lõpetamisel esitlevad oma nädalapäevad kestnud Rapla KEKi töötoa tulemusi Michiel van Iersel, Mark Minkjan ja René Boer – Failed Architecture (Holland). Lõpetamisel antakse üle auhind Delfi nõukogude ruumipärandi teemalise fotovõistluse võitjale ning Linnahalli fotojahi võitjatele.

 

Reedel kell 20-22 toimub filmiesitlus ja performance Linnahallis, mis jätkub kell 22 TAB 2013 lõpupeoga EKKM-is, kus muusikat mängivad Ats Luik, Kristopher Luigend (Haigla) ja Ott Kelpman.

Tallinna arhitektuuribiennaali kuraatorinäitus välisministeeriumi kilukarbisaalis jääb avatuks kuni pühapäevani kell 12-19 – viimane võimalus näha seda unikaalset saali! Samuti on pühapäevani samadel aegadel avatud rahvusvaheline arhitektuurikoolide näitus Linnahalli fuajees.

Tallinna arhitektuuribiennaal 2013: Taaskasutades nõukogude ruumipärandit 4.-30. september 2013, Tallinn

Tallinna arhitektuuribiennaal on rahvusvaheline arhitektuuri ja linnaplaneerimise foorum. TABi eesmärk on arhitektuuri kui kvaliteetse ehitatud keskkonna propageerimine avalikkuse hulgas ja kohaliku arhitektuurikultuuri edendamine. TAB on mitmekesise programmiga arhitektuurifestival, mis soodustab eesti ja välisarhitektuuri ning arhitektide ja laiema avalikkuse sünergiat kontaktide loomise ja ideedevahetuse kaudu. Selleaastast TABi kureerivad noored arhitektid arhitektuuribüroost b210 (Aet Ader, Kadri Klementi, Karin Tõugu, Kaidi Õis) ja organiseerib Eesti Arhitektuurikeskus.