Avatud on artistide sooviavaldusvoor Tallinn Music Week festivalile 2011

25. november, 2010

alt Tallinn Music Week 2011 toimub kuupäevadel 24-26 märts ning on osa Euroopa Kultuuripealinna Tallinn 2011 muusikaprogrammist.
Tegemist on kolmandat aastat aset leidva Eesti muusika showcase-festivaliga, mille eesmärgiks näidata kodupublikule põnevaimat ja aktuaalseimat Eesti muusikat ning tutvustada meie parimaid artiste ka välismaisele muusikatööstusele ning muusikapressile. Igal aastal saabub märtsi lõpus toimuvale muusikatööstuse konverentsile ja Eesti muusika festivalile ligi 100 tipp-professionaali üle maailma, mis annab Eesti artistidele unikaalse võimaluse jääda silma olulistele festivalidele, mainekatele plaadifirmadele, ülemaailmsetele agentuuridele ja välispressile.

Alates tänasest on ametlikult avatud veebipõhine taotlusvoor kõigile asjast huvitatud bändidele, kel huvi järgmisel Tallinn Music Weekil üles astuda.Taotlusvoorus osalevad võrdsetel tingimustel ka artistid meie naaberriikidest, kuid festivali prioriteet on keskenduda just Eesti talendile. Taotlused on oodatud kõikvõimalikke muusikastiile viljelevailt muusikakollektiividelt, kes tunnevad, et on valmis tegutsema ka välisturgudel ning panustama nii muusikalisse arengusse kui professionaalsesse asjaajamisse.

Taotlusvoor on avatud kuni 16. jaanuari südaööni ning kaaluka argumendina võetakse otsustusprotsessis arvesse ka artisti oskust presenteerida end läbi tutvustava teksti, promopiltide ja muu lisamaterjali, mis sooviavaldusega kaasas käivad.  Taotlusvorm on kättesaadav siin: http://www.tallinnmusicweek.ee/artist_register.php

Avatud on ka delegaatide registreerimine Tallinn Music Week konverentsile varajase registreerija soodushinnaga 60 EUR: http://www.tallinnmusicweek.ee/register_2011.php

Konverents toimub 25-26 märtsil 2011 Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses.

Lisainfo:
www.tallinnmusicweek.ee
www.facebook.com/tallinnmusicweek
info@tallinnmusicweek.ee