Tallinn Marketing Week 2019 TASUTA üritused

08. mai, 2019

Marketingi Instituut kutsub Tallinn Marketing Weeki raames toimuvatele tasuta üritustele.

Esimene toimub juba 14. mail Viru Keskuse Rahva Raamatus, kuhu on kutsutud oma raamatut “Advanced Marketing Management” esitlema ja koos Eesti turundajatega turunduse tuleviku üle arutama tõeline neuroturunduse entusiast Dr Nikolaos Dimitriadis (GRC). Kõik turundushuvilised on Rahva Raamatusse oodatud kella kuueks. Üritusele on vajalik eelregistreerimine.

Teine toimub 16. mail Kunstiseminar Tallinn Art Space galeriis. Seminari viivad läbi kunstnik Jaak Visnap ja ettevõtja Riivo Anton, kes juhivad arutelu teemal kuidas kunsti investeerida, milline on Eesti kuvand mujal maailmas ja miks Eesti Nafta on Eesti kultuur. Seminar saab alguse kl 16. Seminaril osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.

Tallinn Marketing Week toimub juba viiendat korda. See on mitmekülgseim ja sügavaim kaasaja turunduse suunamuutusi järgiv nädal Eestis, kus igaüks saab valida talle meelepärased seminarid ja töötoad. Mõtestatakse välismaiste ja kohalike parimate praktikate näitel lahti neuro- ja kasvuturunduse ning aidatakse leida üles varjatud võimalused sinu ettevõttes.

Uuri lisaks Marketingi Instituudi kodulehelt.