Tallinn Music Weeki muusikatööstuse konverents

19. märts, 2014

TMW14-visuaalTallinn Music Weeki muusikatööstuse konverents – Kahepäevasest Nordic Hotel Forumis toimuvast konverentsist võtab osa ligi 800 kohalikku ja rahvusvahelist muusikatööstuse spetsialisti. Ettekannetega esinevad ning arutelupaneelidel osalevad tipptegijad üle maailma, teemad varieeruvad kohalikust kultuuripoliitikast ja regionaalsest koostööst artisti karjääri korraldamise ja globaalse muusikatööstuse ärimudeliteni.

Traditsiooniks on saanud ka TMW “intervjuu legendiga”, kelleks 2013 aastal oli legendaarne Sire Records asutaja Seymour Stein. Osana konverentsist ja koostöös Garage48 toimub ka muusika- ja meelelahutustoodete genereerimise eriüritus, mille eesmärk on  suurendada Eesti tehnoloogiaarendajate koostööd muusikavaldkonnaga ning välja töötada ja turule tuua uudseid tehnilisi lahendusi muusikatööstuse jaoks.

Ajakava delegaatidele:

Neljapäev, 27. märts – ametlik festivaliprogramm stardib 19.00. Linnalavakontserdid, “TMW maitsed” restoranide festival ja vestlussari “TMW jutud” alustavad juba pealelõunal.

Reede, 28. märts – TMW konverentsi ametlik avamine kl 10.00 klaasi vahuveini ja president Toomas Hendrik Ilvese avakõnega.

Reede ja laupäev, 27. ja 28. märts – konverentsiprogramm kl 10.00 – 17.00, festivalikontserdid 19.00 – 03.00

* kõik konverentsipaneelid on inglisekeelsed, kui pole märgitud teisiti
* kõik konverentsipaneelid toimuvad Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses
* konvrentsist osavõtmiseks on vajalik delegaadipass. Registreeru siin