Tallinna Disainikaart – 5

21. jaanuar, 2010

DisainikeskusEesti Disainikeskus kuulutab avatuks võimaluse interjööride, salongide ja näitusepindade esitamiseks Tallinna Disainikaardile kandmiseks. Osalemisankeedi ja fotode esitamise tähtaeg on 14. veebruar 2010.a.

Tänavu viiendat korda ilmavalgusse jõudev Tallinna Disainikaart tõstab esile hästi disainitud ühiskondlike ruumide interjööre, disaini eksponeerivaid galeriisid, muuseume, näitusepindu ning eesti disainerite loomingut müüvaid salonge. Sellel esile tõstmist väärivad asutused valib Eesti Disainikeskuse moodustatud eriala spetsialistidest komisjon.

Tallinna Disainikaardile valitud organisatsioon kohustub kasutama, tutvustama ja edendama Eesti disaini. Tallinna Disainikaardil äramärgitud organisatsioonil on võimalus oma ruumides külastajatele tasuta kättesaadavaks teha Disainikaardi paberversioonid. Lisaks jagatakse Tallinna Disainikaarte turistide infopunktides ning Eesti Disainikeskuse üritustel. Piiratud mahus on asutustel võimalik soetada Tallinna Disainikaardil ka tasulisi infokaste.

Täidetud ankeet koos 3 (digi)fotoga asutuse ruumidest ja 3 (digi)fotoga pakutavast disainist (galerii näituse eksponaatidest või müüdavast disainist) palutakse saata hiljemalt 14. veebruariks e-posti aadressile info@disainikeskus.ee või aadressile Apteegi 1A, Tallinn 10123.

Disainikaardi viies trükk valmib 2010.aasta aprilli lõpus kuues keeles. Kaart ilmub eesti, inglise, vene, soome, saksa ja rootsi keeles.

Esmakordselt andis disainikaardi 2006 aastal välja Eesti Kunstiakadeemia Disainiaasta projekti
raames. Alates 2008. aastast annab kaarti välja Eesti Disainikeskus. Uue Disainikaardi välja andmist toetab Eesti Kultuurkapital.

Lisateave:
Marina Vilop
projektijuht
6311508
marina@disainikeskus.ee

Katrin Mesilane
meedianõunik
5169139