Tallinna Ettevõtlusamet kutsub osalema konkursil „Tallinna ettevõtlusauhinnad 2014“

30. juuni, 2014

ettevotluspaev 2013Tallinna linn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid. Konkursi eesmärk on edendada ettevõtlikkust ning tutvustada laiemale üldsusele tegusaid ettevõtteid ja organisatsioone.

Konkursi raames tunnustatakse parimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtjate ning teadus- ja arendusasutuste vahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtjat, turismitegu, töökohtade loojat ning vastutustundlikku ettevõtjat. Vastutustundliku ettevõtja konkursi raames antakse teistkordselt välja ka ökouuenduse eriauhind, mis põhineb ettevõtjate keskkonnasäästlikel tegevustel. Lisaks kuuele põhikategooriale antakse ettevõtluspäeval traditsiooniliselt üle eriauhinnad ka aasta parimatele rakenduslikele teadustöödele.

Konkursil osalemiseks palume kandidaatidel tutvuda konkursitingimustega ning täita ankeet. Taotlusankeete saab esitada kuni 10. septembrini kodulehel http://ettevotluspaev.tallinn.ee/konkursid või e-postile konkurss@tallinnlv.ee. Oma kandidatuuri on võimalik üles seada mitmes kategoorias.

Ettevõtluskonkursside võitjad kuulutatakse välja pidulikul vastuvõtul, mis toimub 2. oktoobril 2014.

Tallinna ettevõtlusauhinnad 2014 kategooriad:

Arendusprojekt 2014
Koostööprojekt 2014  
Särav startija 2014
Turismitegu 2014 
Töökohtade looja 2014
Vastutustundlik ettevõtja 2014 (sh eriauhind Ökouuendus 2014)

Kategoorias Rakenduslik teadustöö 2014 esitavad kandidaate Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Kunstiakadeemia ja SA Eesti Rakenduskõrgkoolid.
 
Lisainfo: Jaanus Vahesalu, tel. 640 4425, e-post Jaanus.Vahesalu@tallinnlv.ee

http://ettevotluspaev.tallinn.ee/