Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid ootavad liituma nii alustavaid kui ka kasvusooviga ettevõtjaid

23. jaanuar, 2013

Tln inkubaatoridTallinna Ettevõtlusinkubaatorid on alustanud taas liitumisavalduste vastuvõttu ning inkubaatoriga ühinema on oodatud kõik, kel on idee, tahtmine ja soov tegeleda ettevõtlusega, enda äri juhtida või juba tegutseva ettevõtte tegevusega Eestist välja kasvada.  Inkubaator pakub äri käivitamisel ja arendamisel nõustamis-, koolitus-  ning võrgustumisteenuseid ja võimalust üürida soodsatel tingimustel kontoriruume Tallinnas.

Loomeettevõtjatele pakub nõustamismeeskonna tuge, ühisturundusvõimalusi ning „kodu“ ärile Baltika kvartalis asuv Tallinna Loomeinkubaator. Ekspordisooviga ettevõtjatel on inkubaatoriga liitudes võimalus kasutada välismentoreid, rahvusvahelist kontaktvõrgustikku ning soft-landing teenuseid, lisaks  abistatakse tootearendusprotsessis ning ekspordiplaani viimistlemisel.

Alustavatele ettevõtjatele viiakse alates 13. veebruarist läbi  põhjalik koolituskursus, mille jooksul esialgset äriplaani arendatakse ning täiustatakse. Igale ettevõtjale on Tallinna Ettevõtlusinkubaatorites toeks personaalne konsultant, kes nõustab teda kogu inkubatsiooniperioodi vältel. Erialaste konsultatsioonide jaoks saab ettevõtja kasutada lisaks inkubaatori väliseid eksperte ja mentoreid – kogenud ja tunnustatud ettevõtjad, kes annavad edasi oma aastate jooksul omandatud praktilisi teadmisi ning kogemusi.

Avaldusi Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritega liitumiseks on võimalik esitada veebiaadressil kuni 11. veebruarini:http://inkubaator.tallinn.ee/est/liitu-inkubaatoriga/tee-oma-oskustest-ari

Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritega saab lähemalt tutvuda ka 30. jaanuaril, mil kolmes erinevas inkubaatoris toimub avatud uste päev.

Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid on 2006. aastal loodud ettevõtluse tugistruktuur, mille eesmärgiks on toetada jätku- ja kasvusuutliku ettevõtluse kasvu ning vähendada alustava ettevõtja arenguriske inkubatsiooniteenuste pakkumise kaudu. Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid  opereerivad Tallinnas kolme ettevõtlusinkubaatorit kogupinnaga ca 2500 m2: Loomeinkubaatorit, Ülemiste ettevõtlusinkubaatorit ja Kopli ettevõtlusinkubaatorit. 2012. aastast kuuluvad Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid Euroopa äri- ja innovatsioonikeskuste võrgustikku.