Tallinna Loomeinkubaator kutsub moevaldkonna ettevõtjaid osalema ekspordiprogrammis

29. aprill, 2014

tlna inkubaatorTallinna Loomeinkubaator ootab osalema ekspordiprogrammis, mille raames disainerid saavad sõlmida ning arendada kontakte Euroopa moeturul. Maikuus algavate ettevalmistavate tegevuste eesmärk on täiustada disaineri äriarendus-, müügi- ja esitlusoskusi ning toetada rahvusvaheliseks moeettevõtluseks sobiva kollektsiooni esitlemist. Loomeinkubaator koos EAS-iga toetab programmi edukaimate disainerite osalemist 2015. aastal juulikuise Berliini moenädala raames toimuvatel messidel.

Programmis on oodatud osalema ekspordiambitsiooniga ettevõtjad, kes tegutsevad rõiva-, naha-, ehte- ja aksessuaarivaldkonnas ning on eelnevalt esitlenud vähemalt kahte kollektsiooni.

Osalemiseks palume esitada:

– portfoolio ning kõikvõimalikud turundusmaterjalid (viide veebilehele, look-book, imago-fotod, pressiteated jmt);

– nägemuse 2015. aasta Berliini moenädalal esitletavast kollektsioonist;

– ülevaate lähima viie aasta planeeritavatest eksporttegevustest (max 1 A4);
– kaaskirja, mis selgitab programmis ja Berliini moenädalal osalemise eesmärke.

Programmis osalemise tasu on 300 eurot (lisandub käibemaks), mis sisaldab kaheastmelist ekspordikoolitust, isikliku müügi ja esitlemise töötubasid ning rahvusvahelise kogemusega moementorite juhendamist.

Tallinna Loomeinkubaator toob programmi raames Eestisse moeturunduse tippnõustaja Briti moekonsultandi Toby Meadows’i ning aitab disaineril leida Berliini moenädala raames kollektsiooni esitlemiseks ja kontaktide sõlmimiseks sobivaima messi. Lisaks korraldab Tallinna Loomeinkubaator kõik Berliini moenädalal osalemisega seotud turundustegevused ja meediakajastuse koostöös professionaalsete partneritega.

Disainer katab kollektsiooni ja selle tutvustamiseks vajalike turundusmaterjalide tootmise ning Berliini lennupiletite ja majutusega seotud kulud.

Sooviavalduse saatmise tähtaeg on 20. mai 2014.

Materjalid ja sooviavaldus palume saata: helen@inkubaator.ee

Programm on ellu kutsutud EASi toel ja finansteeritud loomemajanduse tugistruktuuride toetamise programmist (Euroopa Regionaalarengu Fond).

Lisainformatsioon:

Helen Piir

Loomemajanduse arenduskeskuse juhataja
E-post: helen@inkubaator.ee