Tallinna Loomeinkubaator tähistab 5. sünnipäeva konverentsiga

10. september, 2014

inkubaator tallinnTallinna Loomeinkubaator tähistab  24. septembril enda 5. sünnipäeva  konverentsigaUncovering Meaningful Design, mis koosneb kolmest erinevaid disainiga seotud teemasid käsitlevast osast.

Esimesed ettekanded keskenduvad muutustele ühiskonnas. Millised on kõige tungivamad probleemid, millega disain peaks tegelema? Vananev ühiskond, keskkonna- ja jätkusuutlikkuse probleemid ja demokraatlikud platvormid on vaid mõned näited teemadest, mida põhjalikumalt käsitletakse. Lisaks sellele tutvustatakse pöördelisi uuringuid, mida maailmas hetkel läbi viiakse.

Teine teemade grupp on pühendatud analüüsile, kuidas disain suudab oma eesmärki saavutada muutustele reageerimise ja kohanemise kaudu. Mõned trendid selles vallas on näiteks rahvahanked, interdistsiplinaarsed lähenemised ja terve toote elutsükli disainimine.

Kolmas osa konverentsist käsitleb moedisaini muutuste tuules. Arutletakse moetööstuse uute väljakutsete, trendide ja võimaluste üle.

Konverentsi esinejateks on Arko Olesk (Tallinna Ülikool), Steinar Valade-Amland(Three Point Zero), Päivi Tahkokallio (Tahkokallio Design+), Geraldine Wharry (Trend Atelier), Elissa Bloom (Philadelphia Moeinkubaator).

Konverentsist osavõtt on tasuta.

Rohkem informatsiooni esinejatest ja registreerimine SIIN. Registreerumine on avatud kuni 19. septembrini.