Tallinna Loomeinkubaatoris on avatud Eesti nahadisainerite näitusmüük

18. detsember, 2012

MATEERIATallinna Loomeinkubaatoris on võimalik kuni 29. maini 2013 uudistada Eesti Disaini Maja poolt kokku pandud ning kujundatud näitussarja MATEERIA. Näitustel tutvustatakse erinevate valdkondade disainerite loomet ning esimese teemana on fookuses nahk ja nahadisainerid. 22. jaanuarini on Tallinna Loomeinkubaatoris võimalik tutvuda järgnevate kunstnike töödega:  Stella Soomlais, Sille Sikmann, Kadi Paasik, Piret Loog, Pille Kivihall, Kadri Paloveer ja Elga Jazz.

Näitusel näha olevat loomingut on ka võimalik osta.

 

Avatud on ka Loomeinkubaatoris tegutseva nahadisaineri Kadri Kruusi stuudio, kust on  jätkuvalt võimalik osta erinevaid nahkaksessuaare, sh ka eksklusiivseid käekotte.

Järgnevad Eesti Disaini Maja poolt korraldatavad näitused keskenduvad tekstiilikunstile (23. jaanuar – 5. märts), keraamikale ning klaasile (6. märts – 16. aprill), mööbli- ja valgustidisainile (17. aprill – 29. mai).

Tallinna Loomeinkubaator on avatud esmaspäevast reedeni kell 9 – 17 (Veerenni 24, Baltika kvartal, Tallinn). Muudel aegadel Loomeinkubaatori külastamiseks on võimalik aeg kokku leppida e-aadressil katrin@inkubaator.ee