Tallinnas viibib tunnustatud disainiekspert Peter L. Phillips

13. september, 2010
disainikeskusTänasest kolmapäevani viibib Tallinnas nimekas disainiala asjatundja ja praktik Peter L. Phillips, kes koolitab Eesti ettevõtjaid ja disainereid strateegilise disaini lähteülesande teemal.
„Peter L. Phillipsil on enam kui 30 aastat kogemust korporatiivdisainis. Oma kogemuste põhjal oskab ta innustavalt kõnelda disainist, selle juhtimisest, strateegiatest ja tulevikust. Usun, et targa ettevõtja jaoks on tegu igati kasuliku koolitusega – disain pälvib järjest rohkem tähelepanu ka Eestis ja leidub üha enam Eesti ettevõtteid, kes rakendavad disaini ja teevad tihedat koostööd disaineritega. Kuna disaini rakendamine äristrateegiana on Eestis aga suhteliselt uus teema, annab Phillipsi Tallinna koolitus Eesti ettevõtjatele kindlasti uut infot ja mõtteainet,“ kommenteeris Peter Phillipsi Tallinnas viibimist koolituse korraldaja, Eesti Disainikeskuse juhataja Ruth-Helene Melioranski.

Peter L. Phillipsil on pikaajaline kogemus lektori ja mitmesuguste disainivaldkonnaga seotud tekstide ning raamatute autorina. Konsultandi ja nõustajana on Phillips loonud globaalseid disainistrateegia programme ettevõtetele üle maailma. Ärimaailmas on Peter L. Phillips tuntust kogunud eelkõige Gillette Company korporatiivdisaini direktorina.

Äsja ilmus Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, Eesti Disainikeskuse ja kirjastuse Külim koostöös ka Peter L. Phillipsi eesti keelde tõlgitud raamat „Täiusliku disaini lähteülesande koostamine“.

Peter L. Phillipsi läbiviidavat koolitust toetab Euroopa Sotsiaalfond EAS Ettevõtlus- ning innovatsioonialaste teadmiste ja oskuste ning teadlikkuse arendamise programmi vahendusel.

Lisainformatsioon:
Miina Saarna
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Eesti Disainikeskuse
miina@disainikeskus.ee
56911257