Tallinncity Tallinna Ettevõtluspäeval: kuidas edukalt äri teha?

01. oktoober, 2013

ettevotluspaev 2013Tallinncity tegi teisipäeval ülekande Tallinna Ettevõtluspäevalt: täismahus toodi lugejateni edulugude seminari «#omaäri: Teejuht ideest tooteni», samuti ülevaated teistes seminarides räägitust ja videointervjuud tegijatega.

Ühenduse Loov Eesti korraldatud edulugude seminari «#omaäri: Teejuht ideest tooteni» eesmärk on aidata ideede autoritel meeskondi leida. «Proovime näidata, palju on tugivõimalusi, kuhu ideega pöörduda ning näitame, kuhu on küpse ideega võimalik jõuda,» selgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet. Oma loo räägivad seminaril Ajujahist tuttavad ettevõtjad: Kadri Uljas, Jomi Interactive (nutikas veepudel) ja Kristjan Akkermann, LuLu (puidust kassiliiv).

Leemeti sõnul saab paljudele alustavatele ettevõtetele komistuskiviks just lõpuni läbitöötamata idee. «Ettevõtet asutada on väga lihtne, aga ideed on nõrgad,» tõdes Leemet.Tema sõnul tasuks ettevõttel moodustada meeskond kindlasti erinevate kompetentsidega inimestest, suurendamaks firma potentsiaali.

Tallinna ettevõtlusamet korraldab tänavu 1. oktoobril juba kümnendat aastat Tallinna ettevõtluspäeva, kuhu oodatakse nii alustavaid kui tegutsevaid ettevõtjaid ning kõiki ettevõtlushuvilisi. Tänavuse ettevõtluspäeva programmis on üle 70 ürituse: seminari, töötoa, koolituse ja esitluse ning kindlasti leiab igaüks omale sobiva teema. Kolmapäev, 2. oktoober on aga pühendatud noortele, kes soovivad ettevõtluses kätt proovida.  Ettevõtluspäeva programmiga saab tutvuda ürituse kodulehel.

Vaata videot siit.