Täna toimub Jõhvi Kontserdimajas ENTRUM avasõu

28. oktoober, 2014

entrum logo23.09.201028. oktoobril stardib Jõhvi Kontserdimajas ENTRUM viienda hooaja avasõuga, kus osaleb ligi 400 koolinoort, 200 mentorit, külalised ning loomulikult selle hooaja patroonid. Tanel Padar, Mart Noorma, Vladimir Funtikov, Ülane Vilumets ja Reigo Kebja ning Briti suursaadik Eestis Chris Holtby. Loov Eesti toetab ja sel hooajal ettevõtmist jõu ja nõuga. Jälgi otseülekannet veebis!

http://www.entrum.ee/entrum-avasou/

ENTRUM avasõu kava:

12.00 – Noorte ja külaliste saabumine, registreerimine, lõunasöök
13.00 – ENTRUM 5. hooaja pidulik avamine. Noori inspireerivad: Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive,  patroonid Tanel Padar, Mart Noorma, Vladimir Funtikov, Ülane Vilumets ja Reigo Kebja ning Briti suursaadik Eestis Chris Holtby
14.10 – Ideede genereerimine, I osa
15.45 – Energiapaus, patroonid jagavad autogramme
16.15 – Ideede genereerimine, II osa
18.00 – Tordisöömine, muusikat mängib DJ
19.00 – ENTRUMi bussid koolinoortele ja külalistele

 Eesti Energia poolt ellukutsutud üleriigiline koolinoorte ettevõtlikkusideede konkurss ja arenguprogramm ENTRUM stardib 2014/2015 õppeaastal Ida- ja Lääne-Virumaal. 2010/11 õppeaastal just sellest piirkonnast alustanud programm on teinud Eestile ringi peale ja naaseb nüüd Virumaale, et julgustada 13—19-aastaseid elluastujaid sõltumata nende sotsiaalsest ja etnilisest päritolust tegelema ettevõtlusega. Sel hooajal keskendub ENTRUM IKT ja inseneeria valdkonnale, aidates kaasa Virumaa arengule.

Tänavu on ENTRUMiga liitunud ligi 100 Eesti ettevõtjat ja oma ala professionaali, kes löövad kaasa programmis osalevate noorte mentoritena. Nende roll on nõustada ja toetada konkursil osalevaid õpilasi vanuses 13-19 aastat.

Eesti Energia poolt algatatud noorteprogramm ENTRUM on õppeaastapikkune ja just teismeliste jaoks atraktiivseks kujundatud ideede konkurss. Koostöös mentorite ja ettevõtlusinkubaatoritega saavad noored teostada oma esimesi ettevõtlikke ideid, lihvida oma tehnilisi ja sotsiaalseid oskusi, arendada silmaringi ning luua oma ideede realiseerimiseks vajalik kontaktvõrgustik.