Tapa Vaksali kultuurikohvik: disain, käsitöö ja ettevõtlus

11. märts, 2019

Loov Eesti koostöös Tapa vallaga on alustamas uut kord kuus Vaksali Trahteris (Ambla mnt 3) toimuvat inspiratsiooniürituste sarja „Tapa Vaksali kultuurikohvik“. Esimene üritus toimub juba 27. märtsil ja selle õhtu teemaks on disain, käsitöö ja ettevõtlus.

Avaõhtu külalisteks on ehtekunstnik ja graafik Kärt Summatavet ning käsitööettevõtja Evelin Teiva ettevõttest MTÜ Paberihaldjas. Kärt ja Evelin räägivad, kuidas nad oma tegemisteni jõudnud on ja mis neid elus edasi viib. Arutleme kuuma kohvi- või teetassi taga kunstist ja käsitööst: kuidas jõuda klientideni, leida motivatsiooni ja inspiratsiooni.

Kärt Summatavet on rahvusvaheliselt tuntud eesti ehtekunstnik ja graafik, kes kasutab oma loomingus palju rahvuslikke motiive ning vanu traditsioone. Ta on kunstiteaduste doktor.

Evelin Teiva on käsitööettevõtja Lääne-Virumaalt, kelle elus on käsitöö olnud alati olulisel kohal. Tema stiili iseloomustab naiselikkus, kust ei puudu romantilised detailid, pastelsed toonid, pitsid ja lillemustrid.

Ootaja aeg on pikk, sisustame selle põnevate ja kasulike kohtumistega Tapa Vaksalis. Üritus on kõikidele huvilistele täiesti tasuta! Registreeru hiljemalt 25. märtsil SIIN.

Kohtumiseni juba 27. märtsil kl 18 kohvikus Vaksali Trahter!

Tapa Vaksali kultuurikohvik on osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.