Tartu Kevadpäevad 2014 otsivad kaaskorraldajaid

28. jaanuar, 2014

Tartu KevadpaevadTaas on alanud ettevalmistused järjekordseks Tartu Tudengipäevade kultuuri- ja meelelahutusfestivaliks Tartu Kevadpäevad 2014! Tänavu leiab festival aset 28. aprillist – 4. maini.

Tartu Kevadpäevade programm ei oleks kaugeltki nii kaasakiskuv ning mitmekülgne, kui poleks innukaid kaaskorraldajaid. Juhul kui Teil on soov kaasata end festivali meluga ning korraldada kevadpäevade nädalal üks unustamatu üritus, siis on Teil selleks võimalus.

Selle kevade festivali läbivaks teemaks on Elamus. Soovime anda nii noorele tudengile kui ka vanale tegijale võimaluse hüpata välja igapäevasest elurütmist ning võtta osa tõelisest kustumatust elamusest, millest võiks saada kunagi jutustada oma lastele ja lastelastele. Tahame pakkuda meeldejäävat elamust, mis ei ole tingimata karastus või katsumus, vaid ka muusika-, kunstielamus ja mis kõige tähtsam – rõõmuelamus.

Kui nüüd on pea tulvil uutest ideedest ning korraldamishimu kasvamas, siis andke oma korraldamissoovist ja esialgsetest mõtetest teada hiljemalt 21. veebruariks. Sellisel juhul oskame Teiega kava planeerimisel arvestada.

Parimate soovidega

Kai Liis Lepp
Tartu Kevadpäevad 2014
Programmitoimkonna liige
+372 5629 3312