Tartu Kultuurikvartal sai 140 000 euro eest esitlustehnikat

18. detsember, 2014

Tartus Laia tänava Kultuurikvartalis tegutsevad Genialistide Klubi, Uus Teater, Elektriteater ning kogukonna- ja kultuurihoov Uus Õu on saanud linnalt ligi 140 000 euro eest heli-, valgus- kino- ja lavatehnikat.

Tegemist on eelmise aasta kaasava eelarve hääletusel võitnud ideega “Investeering Kultuurikvartali esitlustehnikasse”, mis on tänaseks ellu viidud, teatab linn.

Aasta jooksul on linn hankinud Lai 37 majas asuvasse teatri- ja kinosaali, mida kasutavad Tartu Uus Teater ja Elektriteater, üle 50 000 euro eest heli-, valgus- kino- ja lavatehnikat.

Genialistide Klubile on üle antud 45 600 euro eest helitehnikat ja Elektriteatrile ligi 32 000 euro eest kinotehnikat.

Laia tänava teatrimaja väiksesse saali, mis on kasutusel nii proovi- kui ka kino-, teatri- ja seminarisaalina, osteti 4283 euro eest helitehnikat ja kultuurihoov Uus Õu saab enda kasutusse 3402 eurot maksva mobiilse helikomplekti.

Nüüdseks on linn ostnud kogu kaasava eelarve võiduidees ette nähtud esitlustehnika ja andnud selle Kultuurikvartalis tegutsevatele ühendustele tasuta kasutada. Kuna hanked osutusid prognoositust odavamaks, siis eraldatakse üldsummast ülejäänud 4088 eurot Kultuurikvartali ühendustele tehnika paigaldamiseks ja toimimiseks vajalike lisatarvikute ostuks.

Leia rohkem informatsiooni siit.