Tartu Ülikool ootab taas ettevõtjaid avatud uste päevale

10. jaanuar, 2012

Reedel, 27. jaanuaril korraldab Tartu Ülikool ettevõtjatele ja arendajatele juba kolmandat aastat ettevõtluspäeva, et tutvustada ülikooli pakutavaid võimalusi koolituseks, koostööks ja innovatsiooniks.


TÜ tehnoloogiainstituudi direktori Erik Puura sõnul on esimesed kaks ettevõtluspäeva olnud igati edukad. „Eriti suurenes koostöö väikese ja keskmise suurusega ettevõtetega väga erinevates valdkondades, näiteks energiatõhus ehitus, robootika, puidu kuivatamine,” rääkis ta. „Sel aastal on fookuses teenused. Tartu Ülikooli aparatuurne baas on eelkõige tänu Euroopa Liidu vahenditele viimaste aastate jooksul oluliselt paranenud. Kas ja kuidas seda on võimalik ära kasutada ettevõtete arenguks, seda näitamegi. Omapoolse nägemuse teenustest, mida ettevõtted võiksid vajada, esitab enamik ülikooli teaduskondi, kolledžeid ja asutusi.”

Lisaks koolitusteenustele annab ülikool seekord tervikliku ülevaate arendus-, konsultatsiooni-, analüüsi- ja testimisteenustest. Võimalik on kohe teha kokkuleppeid uute koostööprojektide käivitamiseks. Avatud on uute projektide kontaktpunkt ning ülikooli pakutavate teenuste tuba.

Üritus on kõigile tasuta, kuid sellele tuleb eelnevalt registreeruda kuni 23. jaanuarini või kuni osalejate piirarv täis saab. Rohkem infot aadressil: www.ut.ee/ettevotluspaev