Tartu Ülikool tuleb nädalaks Tallinnasse

03. mai, 2011

altTallinnas algab tänasest Tartu Ülikooli nädal, kus kõik huvilised saavad osa võtta loengutest, seminaridest ja koolitustest, mida viivad läbi oma eriala professionaalid Tartu Ülikoolist. Juttu tuleb loomingust ja loovusest, õppimisest ja õpetamisest, personali arendamisest ja muust põnevast.

Teisipäeval, 3. mail toimuval majandusseminaril „Haridus – edu pant või veskikivi tööturule sisenemisel” arutletakse selle üle, kas Eestis on liiga palju kõrgharidusega töötajaid ja milliseid inimesi vajab tööturg tegelikult täna ja homme. Neljapäeval, 5. mail toimuval personali arendamise päeval keskendutakse täiendusõppes veel oluliselt avastamata e-õppe võimalustele.

Reedel, 6. mail alustab Tallinnas väärikate ülikool professor Mart Ustavi loenguga „Viirused, viirusnakkused ja nende vastu võitlemine”, kuhu oodatakse osalejaid vanuses üle 60 aasta. Tartu Ülikooli väärikate ülikool sai alguse Pärnu kolledži eestvedamisel ja osutus menukaks ka Tartus.

Üritustele on oodatud kõik, kes on huvitatud uutest teadmistest ja enesearendamisest ning väärtustavad elukestvat õpet. Kõik Tartu Ülikooli Tallinna nädala loengud, seminarid, koolitused toimuvad ülikooli Tallinna esinduses (Teatri väljak 3) ja on tasuta.

TÜ Tallinna nädala kava: www.ut.ee/tallinn