Tartus avati Eesti moe outlet

20. detsember, 2012

disinimaja_outletAlates sellest nädalast on Tartu Loomemajanduskeskuses asuvas Disainimaja poes avatud kodumaise moe outlet, kus pakutakse Eesti moekunstnike loomingut eriti soodsa hinnaga.

„Huvi kodumaise moe vastu on suur, aga kahjuks jääb tartlasele selle hinnatase veidi kõrgeks. Sellest tekkiski idee, et koguks kokku disainerite kollektsioonide üksikud jäägid, looks Tartusse outlet’i ja annaks inimestele võimaluse osta ilusat kodumaist moodi eriti hea hinnaga,“ kirjeldab outlet’i ideed Disainimaja omanik Hedviga Vei.

Olles tutvustanud outlet’i mõtet moekunstnikele, sai idee igati innustust ning sellest nädalast saab Tartus osta Aldo Järvsoo, Riina Põldroosi, Ketlin Bachmann-Põldroosi, Xenia Joosti, Reet Ausi, Hula ja Liina Steini loomingut. Oma soovi antud ettevõtmisega ühineda on avaldanud ka teised moekunstnikud, nii et tegemist saab olema tõeliselt muljetavaldava valikuga kodumaisest moest. „Ei teagi hetkel, et kuskil Eestis oleks ühe katuse all müügil nii paljude erinevate Eesti moekunstnike loomingut, sest lisaks outlet’ile saab osta ka Varkki, Kalle HT, Triin Isaku, Liisa Soolepa, Anu Kaelussoo ja Kristina Paju uusi kollektsioone. Loodan väga, et tartlased oskavad sellest võimalusest rõõmu tunda,“ kutsub Hedviga Vei kõiki eestimaist moodi eelistama.

Eesti moe outlet asub aadressil Kalevi 15 ja on avatud samal ajal, kui Disainimaja pood:

T–R 10–17.30, L 11–16