TEAM-UP: Ideed sahtlist maailma! 19.03. kell 10.00 Tehnopolis

17. veebruar, 2011
altLoov Eesti ja Startup Garage ühendasid jõud – kutsume laupäeval, 19.märtsil kell 10.00 Tehnopoli kokku tootearendajad, insenerid, disainerid ja turundajad, et üheskoos head ideed tõelisuseks muuta! 

Paneme eri valdkondade pead kokku, et purustada müüdid, kus inseneri poolt loodu pole ilus ja kasutajasõbralik või disaineri tehtu on küll ilus, aga ebareaalselt  kallis toota ja tehniliselt kohmakas. Kuna ka hea toode ei müü ennast ise, kutsume  TEAM-UP´ile  ka turundajad.

Potentsiaalsemate ideedega teeme terve päeva tööd, et koos aru saada, kas maailmal on neid vaja või mitte. Parimad kavandid aitame Loov Eesti ja Startup Garage abiga reaalsuseks muuta, et näha, kuidas asi reaalses elus töötab ja välja näeb.

Kõige rohkem ootame osalema tootearendajaid, disainereid, insenere ja loovinimesi, kuid loomulikult on oodatud kõik, kel on ideid 3D printeriga toodete tegemiseks (näiteid leiad www.shapeways.com). Kohal on kogenud mentorid, kes annavad idee arendamiseks vajalikku nõu ja tutvustavad viljakaks tegevuseks vajalikku mõttekäiku.

Mentoritena juhendavad osavõtjaid Tõnis Liivamägi, tööstusdisainer Pent Talvet,tootedisainer Pavel Sidorenko, Priit Salumaa (MobileMonday Estonia ja Garage48 kaasasutaja, mobiili- ja startup-entusiast) ning Raido Pikkar (Tehnopol).

Mentorid hindavad idee praktilisust, visuaali, meeskonna jätkusuutlikkust ja ülevaatlikku ärimudelit täpselt sellises seisus, kui kaugele me jõuame.

Kui osalejad jäävad rahule ning asjast on kasu, hakkame neid kindlasti tihemini korraldama.

Inspiratsiooniks vaata videot iPhone Glifi loomisest:

http://www.youtube.com/watch?v=10z6w6iANs8&feature=player_embedded

Pane ennast kirja ja tule veeda üks lõbus, kuid asjalik päev! Sa ei tea kunagi, kuhu see välja viib 😉

Üritus toimub 19.03.2011 Tehnopoli uues majas Teaduspargi 6, Tallinn.

Uuri ürituse kohta täpsemalt