TeamUp! tootearenduspäev tuleb jälle!

08. november, 2011

altMäletate kevadist Team-Up! tootearenduspäeva, mis tõi samasse ruumi kokku disainerid, insenerid ja ärijuhid? Me teeme seda jälle! Laupäeval, 3 detsembril kell 10.00 olete taas oodatud samale üritusele TTÜ Tudengimajja, kus hakkame ideid suureks kasvatama.


Team-Up! korraldajad on Loov Eesti ja Startup Garage koos heade partneritega TTÜ ja EKA-ga. Ootame Sind kohale, kui oled tootearendaja, insener, disainer, turundaja, tudeerid materjaliteadust või oled hoopis see inimene, kelle peas pidevalt uued ideed ringlevad ning oma õiget aega ootavad. Rõhutame, et tegu on justnimelt tootearenduspäevaga- teenused ja appid seekord teemaks ei tule.

Kohapeal moodustame vajalikest osapooltest tiimid ning töötame terve päeva idee kallal. Kõiges on tiimidele abiks kogenud mentorid, kes hea meelega kogemusi ja teadmisi teiega jagavad.

Õhtuks valib meie mentorzhürii välja võidutöö, kes saavad edasi Loov Eesti toel tooteideed edasi arendada. Ka on võidutiimile tagatud edasine mentortugi ning ettevõtlusnõu.

Eelmisel aastal osutus võitjaks tuulemõõtja nutitelefonile, mille tegijad peagi ka esimese prototüübi valmis saavad. Koos käib endiselt ka teine meeskond, kes oma toodet juba Loov Eesti PESA programmis arendab. Üksteist ei tundnud varem kummagi meeskonna liikmed.

Eelmisest üritusest vaata klippi AK uudistes. Väikest kokkuvõtet loe Loov Eestist.

Tule veeda üks mõnus ja kasulik päev koos uute tuttavate ja säravate ideedega!
Peagi avaldame seekordsed mentorid ja ajakava.

REGISTREERIN OTSEKOHE ÄRA

Orienteeruv ajakava
10.00 Kogunemine ja avakõne
10.30 Ideede presenteerimised
11.30 Meeskondade komplekteerimine avatud ruumi põhimõttel
12.00 Töö algus
18.00 Oma töö tulemuste esitlemine mentoritele
19.00 Otsus parimate tulemuste osas
19.30 Afterparty ja networking
22.00 Soovi korral lõpetamine

Lisainfo helen@looveesti.ee