TeamLab Startup Weekend: Kes on seekord mentorid?

26. veebruar, 2014

teamlab 201415-16 märtsil oled oodatud Baltika Moelavale TeamLab Startup Weekendile uusi tooteid arendama. Saad kuulata teiste kogemusi, leida mõttekaaslasi ning luua midagi täiesti uut eri valdkondade mentorite käe all. Uuri, kes tulevad!

Laupäeval alustame sellest, et kuulame ära Jomi Interactive tekkeloo Kadri Uljase suu läbi. Enamik on Jomi nutika veejoomist meelde tuletava seadeldisega tuttav Ajujahi võistluse finaalsaatest. 2012. aasta sügisel osales Jomi aga samamoodi TeamLabil, mille tulemusena valmis kohapeal esimene prototüüp ei millestki muust, kui plastiliinist. Kuidas TeamLab Kadrit aitas ning kuidas üldse erinevaid valdkondi siduv startup ennast nähtavaks oskab teha, sellest kuulete laupäeval. 

Meil on hea meel taaskord tervitada meie suurepäraseid mentoreid, kellest mitmed osalevad seekord emakordselt. EKAst juhendavad teid nii välimuse, kasutajamugavuse kui strateegilise disaini valdkonnas andekad ja sõbralikud disainerid Lauri Hirvesaar (Disainum), Markus Marks (EKA, Haruharu)

Ettevõtluse osakonnas läheb seekord põnevaks- meiega on lubanud ühineda David Clark UK-st, kelle inseneriharidus ning ulatuslik kogemus ettevõtjana võimaldavad tal kogu projekti ühtse tervikuna näha nii disaini, teostus kui ärimudelit arvesse võttes. Mari Suviste aHackist viib phapäeval läbi ärimudeli koolitust ning juhendab meeskondi nii ettevõtluse kui finantseerimise poole pealt. Meiega on taaskord ka Kristjan Niinemaa Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritest, kes loomeettevõtteid igapäevaselt konsulteerib.

Kuna paljudel toodetel on väljund rakenduse või muu lahenduse näol, oleme IT valdkonnas nõu andma palunud Janika Liiva, kes on üks Tech Sistersi alustaladest. Janikal on diplom IT-süsteemide arenduse erialal, Msc elektroonikas ja bioonikas ning töötab täna programmeerijana Togglis ( https://www.toggl.com/) ja Teamweekis ( https://new.teamweek.com/)

 

Jälgige infot, sest mentoreid lisandub veelgi.

Endiselt ootame sind kohale, kui

  • – sul on tooteidee
  • – oskad asju ilusaks ja mugavaks disainida
  • – sul on tehnilist taipu (iga valdkonna insenerid oodatud!)
  • – oskad progeda
  • – tead üht-teid turundusest
  • – omad teadmisi ärijuhtimisest ja finantseerimisest

AEG: 15-16 märts 2014 kell 10:00 – 17:00
KOHT: Baltika Moelava (Veerenni 24C, Tallinn)
KEEL: In English
Üritus on koos koolitusprogrammi ja kehakinnitusega tasuta.

Registreerimine on kohustuslik!

Jälgi: https://www.facebook.com/teamlabestonia

NB! TeamLab toetab füüsiliste toodete arendamist, teenuste ning vaid IT-lahenduste tuge üritus ei paku.

Vaata lisainfot ja ajakava