TeamLab toob ideed sahtlist maailma

10. oktoober, 2012

team-up3.-4. novembril on disainerid, turundajad, insenerid ja nutikad tooteideede generaatorid oodatud Garage48 HUBi  Tallinnas, Rävala pst 7 et üheskoos kahe päeva jooksul uusi tooteid arendada. Rahvusvahelist TeamLabi tootearendus- ja ärimudeli nädalalõppu korraldavad Loov Eesti,Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, innovatsioonikeskus Mektory,Garage 48 ja Eesti Kunstiakadeemia.

Füüsiliste toodete arendusele pühendatud nädalalõpp toob kokku ettevõtte loomiseks vajalikud osapooled – disainerid, ärikorraldajad, turundajad, insenerid, infotehnoloogid jt. Idee autoril on võimalik kokku panna oma ideaalmeeskond, kus on esindatud just tema tooteprojektile vajalikud inimesed.

TeamLab on välja kasvanud varasematest ühepäevastest TeamUp üritustest. Kuna meeskondade üks valupunkte on olnud just ärimudeli väljatöötamine, milleks ei jäänud ühepäevase ürituse puhul piisavalt aega, siis nüüd pühendame kogenud konsultantide abiga ärimudeli väljatöötamisele terve teise päeva.
Meeskondi nõustavad esmakordselt ka rahvusvahelised mentorid. Meil on hea meel, et meie esimese ürituse võitjameeskond tegutseb oma projektiga edasi ja sai just Prototronilt suure rahasüsti!
Registreerida saad juba TÄNA siin.