TeamLab tootearenduse-nädalalõpp ootab ettevõtlikke inimesi osalema!

04. märts, 2013

teamlab kollane16. ja 17. märtsil on taaskord ettevõtlikud inimesed oodatud kaks korda aastas toimuvale tootearendusele pühendatud nädalalõpule TeamLab. Tirime head tooteideed  sahtlist välja ning arendame disainerite, turundajate ja inseneride abiga järgmisesse etappi! Rahvusvahelist TeamLabi tootearendus- ja ärimudeli nädalalõppu korraldavad Loov Eesti, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, innovatsioonikeskus Mektory, Garage 48 ja Eesti Kunstiakadeemia.

 

Füüsiliste toodete arendusele pühendatud nädalalõpp toob kokku ettevõtte loomiseks vajalikud osapooled – disainerid, ärikorraldajad, turundajad, insenerid, infotehnoloogid jt. “TeamLab erineb teistest samalaadsetest ettevõtmistest selle poolest, et tegeleme konkreetselt füüsiliste toodete arendusega. Idee autoril on võimalik kokku panna oma ideaalmeeskond, kus on esindatud just tema tooteprojektile vajalikud inimesed,” selgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Esimene päev kulub uutel meeskondadel idee arendusele ning äriplaani ja turunduse läbi mõtlemisks ei jää piisavalt aega. “Seetõttu keskendume esimesel päeval tootele ning teisel päeval ärimudelile. Tallinna Inkubaatorite ettevõtluskonsultandid viivad läbi ärimudelite koolituse ning aitame igal meeskonnal enda projekti vajadustele vastava ärimudeli kokku panna,” rääkis Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite inkubatsioonijuht Mart Brauer.

Meeskondadele on abiks oma ala parimad eksperdid Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritest, TTÜst ja Aalto Ülikooli Design Factory’st.

Inspiratsiooniesineja: Kärt Ojavee (Ko!)
Ettevõtlus: Mart Brauer, Peeter Mõistlik ja Urmas Reikop (Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid)
Disain: Veiko Liis (Taikonaut), Peter Tapio (Aalto Design Factory)
Inseneeria: Juri Nosach, (TTÜ)
Päevajuht: Hannes Lents 

Parim projekt võidab 6 kuud tasuta inkubatsiooniteenust Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritelt ja pääsme MIT Global Startup Workshop seminarile Tallinnas väärtuses 750 USD.

Üritus on koos koolitusega täiesti tasuta, vajalik on eelregistreerimine siin: https://docs.google.com/a/looveesti.ee/spreadsheet/viewform?formkey=dGtlOUp2a3REbVRpLWZCdnA4WE5Za0E6MQ#gid=0