TeamLabi auhinnad panevad välja Ajujaht, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid ning Haruharu disainibüroo

28. veebruar, 2014

teamlab 2014Toetame 15-16 märtsil toimuval TeamLabil edukalt arendatud tooteid edasise toega nii ettevõtluse kui disainitoega. Lisaks pääseb üks meeskond otse järgmise ettevõtluskonkursi Ajujaht esimese 20 väljavalitu hulka.

Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid panevad välja auhinna, milleks on 5 tundi ettevõtlusalast konsultatsiooni. Auhinnaga kaasneb ka kutse kevadisele sündmusele Ringliiklus, mis on Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite poolt korraldatav traditsiooniline ärikiirkohting. See on suunatud kõikidele startivatele või kasvusooviga ettevõtjatele, kel huvi koguda uus teadmisi ning mis peamine – kontakte. Ringliiklusel osalevad eksperdid nii rahastuse, turunduse, ekspordi, loomemajanduse kui juhtimise valdkondadest. 

Disainibüroo Haruharu pakub võiduprojektile disanimentorlust kolme disaineri käe all. Janno Nõu, Kairi Kuuskor ning Markus Marks nõustavad ning suunavad tootearendust nii disaini, kasutajamugavuse kui terve projekti elluviimise suhtes. Markus osaleb TeamLabil ka mentorina ning annab auhinna isiklikult üle. 

Ajujaht paneb TeamLabil välja taaskord eriauhinna, milleks on edasipääs järgmise võistluse esimese vooru TOP 20 hulka! Kevadel kuulutab Ajujaht välja esimese ideedevooru, mille hulgast valitakse välja kuni 20  parimat, kellel on võimalus juba suvel  osaleda Ajujahi koolitustel ja üritustel.”

Žürii tööd juhib Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet. Žüriisse kuuluvad Tallinna Ettevõtlusinkubaator, TTÜ Karjääri- ja Nõustamiskeskus, Ajujaht ning TeamLabil nõustanud mentorid. Auhinnad andtakse välja vajadusepõhiselt, st. et võitjaid saab olla rohkem kui üks!

Mentorid:

Lauri Hirvesaar
EKA tootedisaini magister Lauri töötab täna tootedisainerina kõigile tuntud punased pakiautomaadid turule toonud ettevõttes Cleveron. Muuhulgas on ta ka Electrolux DesignLab 2010 Eesti vooru võitja. Tema töid saab näha  kodulehelt Disainum.

Markus Marks 
Markus on täna EKA magistrant tootedisaini valdkonnas. Lisaks toodete disainprotsessile oskab Markus nõustada ka strateegilise disaini vaatenurgast, võttes kasutajakogemuse algjuppideks. Ta kuulub disainerite ühendusse Haruharu ning disainib postreid Bold Tuesdays.

David Clark (Laser Diagnostic Instruments)
David on UK-st pärit ettevõtja, kel on magistrikraad inseneerias Cambridge ülikoolist. Tema kompetents on näha toodete elutsüklit tervikuna alustades ideest, disainist ja prototüüpimisest reaalse tootmise ja ärimudeli loomiseni.

Gary Planthaber
Garyl on nii bakalaureus kui magistrikraad IT-valdkonnas MIT-ist. Gary teab palju IT süsteemide loomisest ja juhtimisest, samuti müügist. TeamLabi kontektis on meie jaoks kõige põnevam, et teda huvitab hardware ja softwarekombineerimine  

Mari Suviste 
Mari on asutanud startupe toetamiseks  aHack-i, kus alustavaid ettevõtteid koolitatakse ning juhendatakse. 

Kristjan Niinemaa
Kristjan on Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite konsultant, kes diagnoosib rahavoogudega seotud probleeme ja pakub lahendusi. 

Jaanika Liiv
Jaanika on naisi tehnoloogiaga ühendava ettevõtmise Tech Sisters üks asutajatest. Muul ajal toimetab Eesti startupi Toggl tegemistega. Toggl on rakendus, mis võimaldab oma ajakasutust jälgida erinevate projektide raames. Meile meeldib!

Ajakava ja lisainfo: http://www.looveesti.ee/component/content/article/5-eesti-keeles/907-teamlabtooteaerendus.html

Üritus on koos koolitusprogrammi ja kehakinnitusega tasuta.

Registreerimine on kohustuslik! https://docs.google.com/forms/d/1CeMO5QiBUJiZc5S3cyPM7HMVFlm29Tt2QX4VHDH9_9o/viewform

Jälgi: https://www.facebook.com/teamlabestonia