Teenuste eksport: 100 ideed

10. november, 2014
Screen shot 2014-11-10 at 7.10.41 PMEesti esimene rahvusvaheline konverents “Teenuste eksport: 100 ideed” toimub 2.detsembril Tallinnas, Energia avastuskeskuses. Ennast kirja pannes võib loosiõnn naeratada tasuta pääsme näol ning konverents annab kõigile kaasa 100 suurepärast ideed, mida oma töös kohe rakendada! 

Eesti tugisüsteemid on üldiselt loodud toodete eksportijatele, kuigi meie ekspordist moodustab teenuste osakaal juba tubli veerandi. Viimasel ajal on teenuste ekspordi maailmas tekkimas uusi kontseptsioone ning praktikaid, mis suudavad aidata ka Eesti arhitektidel, arstidel, treeneritel, turvajatel, koolitajatel, logistikutel, fotograafidel, juristidel, inseneridel, programmeerijatel, ehitajatel ning kõigil teistel teenusmajanduse osalistel endid üle maailma paremini müüa. Teenuste ekspordi edulugusid piidlevad ka lisaväärtuse otsingutel tootjad. Vaatame koos üle need uued kontseptsioonid ja edulood, et aidata Eesti teenustel maailma vallutada.

6 põhjust konverentsil osalemiseks:

  • Esmakordselt toimub Eestis rahvusvaheline konverents, mille fookuses on teenuste eksport.
  • Kaks põnevat välisesinejat.
  • Seitsme eestimaalase edulugu teenuste ekspordi teemal.
  • Lood uusi tutvusi ja kohtud tuttavatega, leiad mõttekaaslasi ja koostööpartnereid.
  • Osaled põnevates grupitöödes.
  • Saad kaasa 100 suurepärast ideed, mida oma töös kohe rakendada.

Oma kogemusi jagavad valdkonna eksperdid Eestist ja mujalt maailmast: Quan Zhao, Dan Mikkin, Tony Hayes, Eero Kotli, Helena Lõhmus, Mikhail Markin, Piruza Harutjunjan, Jaan Kronberg ja paljud teised esinejad.

 
Vaata lisainfot konverentsi esinejate ja teemade kohta siit. 
 
Osale loosimises! Kõikide ankeedi täitjate vahel loosime välja ühe tasuta pääsme konverentsileAnkeet täida siin.