Tehopol kutsub osalema SmartCity ümarlaual

17. oktoober, 2014

Tallinna Teaduspark Tehnopol ja Tallinna Tehnikaülikool on alustanud targa linnaku projektiga -Tehnopol 2.0, mille eesmärk on luua teaduspargi ja ülikooli ühislinnakust keskkond, kus ettevõtetel ja organisatsioonidel on võimalus testida oma uudseid Smart City lahendusi reaalses elusning kasutada Tehnopoli oma toodete/teenuste referentsina.

30. oktoobril kl 15 korraldame Teaduspargis Tehnopol (aadressil Teaduspargi 6/1; ruum: Merkuur) ümarlaua, kuhu ootame Smart City teemast huvitatud ettevõtete esindajaid. Räägime targa linna trendidest, arutame, kuidas uusi lahendusi kasutusele võtta ja mida saame juba lähiajal koos Tehnopoli alal teha. Kui olete huvitatud oma olemasolevat lahendust ka teistele tutvustama, siis palun võtke meiega ühendust (teenused@tehnopol.ee), et kokku leppida lühike case study esitlemine ümarlaua raames. Soovime eelkõige rääkida võimalustest targa linnaruumi, hoonete tõhususe, energialahenduste jt valdkondades.

Ümarlauast osavõtuks ja registreerumiseks palun saata e-mail: teenused@tehnopol.ee. Sündmus on eesti keeles ning osalemine on tasuta! Ootame aktiivset osavõttu! Üheskoos on võimalik luua parim Tehnopol 2.0!