The Baltic Scene otsib loovat strateegilist arendajat

03. detsember, 2012

the_baltic_sceneBalti riikide muusika turundus- ja ekspordiplatvorm The Baltic Scene otsib majandusliku mõtlemisega loovat strateegilist arendajat. The Baltic Scene on 2011 aastal loodud Balti riikide uue muusika turundus- ja ekspordiplatvorm, mis hetkel tegutseb rahvusvahelise veebikeskkonna ja  Eestis ning Lätis leviva raadioprogrammina.

The Baltic Scene eesmärk on saada tugisrtuktuuriks Balti riikide muusikaväljale suurendamaks Balti riikide muusikute loomingu levimist nii Baltikumi siseselt kui rahvusvaheliselt.

Oma tegevuste kaudu suurendab platvorm rahvusvahelist teadlikkust Eesti, Läti ja Leedu muusikast ning suurendab pikas perspektiivis muusikatööstuse  ja -eskpordi olulisust kolme riigi majandussüsteemides.

Meeskond vajab inimest, kelle pärusmaa on koos projekti autoriga arendada algseid ideid ja välja töötada  tegevuskava seatud eesmärkide täitimiseks.

Kandidaadina sobiv inimene on  majandusliku mõttemaailma ja ettevõtliku iseloomuga, ambitsioonikas ja sihikindel, muusikat armastav ja loominguline.

The Baltic Scene pakub võimalust saada osaks rahvusvahelisest nõudlikust ja põnevast ettevõtmisest, mille mõjutegur avaldub otseselt ja kaudselt loomingulises, majanduslikus ja ühiskondalikus sfääris.

Projekti ja äriidee arendamisse kuulub ka palgafondi jaoks lahenduste välja mõtlemine.

Omaltpoolt pakub The Baltic Scene ambitsioonikat ja entusiastlikku meeskonda, võimalust osaleda käimasoleval Ajujahi konkursil, rahvusvahelist kontaktibaasi, kontakti Eesti,Läti ja Leedu muusikute ning muusikatööstuse tegevate inimestega ning võimalust luua endale töökoht loomemajanduslikus organisatsioonis.

Huvitatul palun ühendust võtta Natalie Metsaga enne 10.detsembrit meilitsi aadressil natalie@soundsright.ee