TTÜ viib jutu-, foto- ja filmivõistluse võitja NASAsse

29. juuli, 2010
rocket1TTÜ korraldab jutu-, foto- ja filmivõistluse, mille peaauhinnaks on reis ühele NASA Kennedy kosmosekeskusesse USAs. 28. juulist – 30. septembrini kestvale võistlusele on oodatud mälestused ja meenutused ülikooliajast, unistused ja plaanid TTÜsse astumisest, arvamuslood osalejatelt või kõrvaltvaatajatelt TTÜs antavast haridusest, selle olulisusest ning teadmisjanu pisiku levitamisest. Osaleda võib igaüks, esitada tuleb jutustus, foto või filmiklipp TTÜst veebilehele www.ttu.ee/nasa.

“Konkursi eesmärgiks on koguda vahvaid mõtteid ja mälestusi TTÜ kohta nii huvilistelt kui TTÜ vilistlastelt, tudengitelt, õppejõududelt ja töötajatelt. Soovime võistlusega näidata Tehnikaülikooli kui atraktiivset õppe- ja teadusasutust, mis on täis positiivseid emotsioone, teadmisjanu ja aktiivseid inimesi,” kommenteeris TTÜ üritusturunduse projektijuht Britta Gassmann.

Peaauhinna saaja selgitatakse välja viie avalikkuse poolt enim hääli saanud jutu-, foto ja filmitöö esitaja seast loosimise teel. Loosimine viiakse läbi 1. oktoobril 2010 kell 12:00.
Peaauhind sisaldab: lennupiletid Tallinnast Orlandosse ja tagasi, majutus Orlandos 6 ööd, transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi, Kennedy Space Centeri pass 1 päevaks ja ekskursioon ning osalemine astronaudikoolitusel.

Lisaks peaauhinnale on ka palju vaheauhindu võistluse toetajatelt, kelleks on EMT, Tallinna Teaduspark Tehnopol, Peugeot, Estonian Air ja TTÜ avatud ülikool. Esimese kümne postitaja vahel loositakse juba peagi välja mobiiltelefon HTC Desire A8181, mille on auhinnafondi pannud EMT.

Lisainfo
www.ttu.ee/nasa