Tudengiveeb viib praktika- ja tööpakkujad kokku

08. oktoober, 2013

16673Infoportaal tudengiveeb on suurepärane võimalus otsida ja leida kõrgkoolide üliõpilaste ja vilistlaste hulgas uusi ja innukaid tegijaid nii tööle kui praktikale. Lisaks leiab tudengiveebis praktilisi nõuandeid nii sisseastuja, üliõpilane, vilistlane kui ka ettevõtja.

Soodustamaks tudengite ja vilistlaste edukat tööturule sisenemist, aitab tudengiveeb leida praktikakoha, erialase töö või ühekordse lisateenistuse. „Näiteks saab inimene otsida tudengiveebist kahte tudengit, kes aitaksid riidekapi neljandale korrusele transportida, appi inimesi projektimeeskonda  või leida oma lapsele abiõpetaja. Seega, lisaks töö- ja praktikapakkumistele on oodatud ka pakkumised abitööde, projektide ning hooajaliste tööde tegemiseks,“ sõnab Heiki Beres TTÜ karjääri- ja nõustamistalitusest, „tudengiveebis on praktika- ja tööpakkumiste lisamine tasuta ja seda on oodatud tegema nii ettevõtted kui ka eraisikud.“

Portaalis on kõigile tasuta kättesaadavad mitmed sisseastumist ja kõrgkoolis edukat toimetulekut toetavaid artiklid ning nõuanded. „Tudengiveebist leitavate artiklite ampluaa on lai, kattes küsimusi alates õppekorraldusest, eriala valikust, õppimisoskustest, eksamite sooritamisest, tervisest, nõustamisest, stressist kuni karjääriplaneerimise ja tööturule jõudmiseni välja,“ sõnab Tartu Ülikooli karjääritalituse juhataja Piret Tatunts.

Tudengiveebis on hetkel pea 500 ettevõtet/asutust kes töö- ja praktikapakkumisi jagavad, lugeda saab rohkem kui 500 CV-d ning  registreerunud tudengeid on üle 2000.

Tudengiveebis osalevad: Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Maaülikool, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Tallinna Tehnikakõrgkool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Ettevõtluskõrkool Mainor, Estonian Business School ja Tartu Ülikool.

 

 Tule ja uuri ja leia oma meeskonda parimad tegijad tudengiveebi abil: www.tudengiveeb.ee.