TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ja Loov Eesti klubiõhtu

16. oktoober, 2009

Üleeilsel ilusal teisipäeval, 13.oktoobril leidis aset Viljandis loominguline sündmus.
Nimelt toimus esimene TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilasesinduse ja Loov Eestiga kahasse klubiõhtu ettevõtluse teemadel.

Kohal oli 12 inimest lisaks tudengitele üks õppetooli juhataja, linnaametnik ja kohalik ettevõtja (palkmajade tootja). Ideede pimekohtingu raames jagati teistega ettevõtlikke mõtteid, mida annaks rakendada Viljandis ja oleks teostatav tudengite endi poolt. Kõlama jäid Genklubi Viljandi versioon ja mitmed teatriteemalised ideed sh. projektipõhised loovetendused firmadele ja pealtvaatajaid kaasavad foorumteatrid – sest näitlemise ja lavastamise tudengid otsivad endile väljundit.

Edasised plaanid said paika selliselt, et novembri esimeses pooles soovitakse klubiõhtule rääkima saada Genialistide klubi ühte aktivisti Ivar Põllut. Lisaks jäi nö. kodune ülesanne kõigile teha ideele taustauuring ja vaadata võimalike kontakte, kellega antud teemal rääkida tasuks.

Edasi sai mindud jazziklubisse Kadri Voorandi (2008 noor jazzitalent) plaadiesitlusele. Nüüd siis hea eeskuju teistele ülikoolidele ja esindustele olemas 😀