Tule koolitusele ja õpi, millised intellektuaalomandi küsimused kerkivad veebilehtede loomisega

11. jaanuar, 2012

glikmanKoolitus toimub 9. Veebruaril Tallinnas ning on suunatud kõikidele huvilistele, kes tahavad teada, millised intellektuaalomandi küsimused kerkivad kodulehekülje loomise käigus. Oodatud on nii veebiagentuuride esindajad, kui ettevõtjad, kes kavandavad veebiarendusi (eelkõige IT juhid, turundusjuhid etc.).


Veebilehekülg on segu erinevatele isikutele kuuluvatest autori- ning kaubamärgiõigustest. Koolituse käigus selgitatakse kuidas autoriõigus tekib, kes omandab esmased õigused ning kuidas neid õiguseid on mõistlik lepinguliselt siirdada. Selgitatakse töösuhte raames ning teenuslepingu alusel loodud veebilehekülgede õiguste jaotust. Samuti antakse ülevaade, milliseid kolmandate isikute õiguseid tuleb arvesse võtta, kui soovitakse kasutada näiteks internetis avaldatud fotosid, lõike raamatutest, arhitektuuriteoste kujutusi jne. Räägitakse kaubamärgi olemusest, funktsioonidest ning võimalikest riivetest. Koolituse käigus lahendatakse mitmeid praktilisi ülesandeid.

Koolituse läbiviijaks on Silja Elunurm, kes on advokatuuri liige alates 2004. Aastast ning keskendub enda tegevuses IP&IT õiguse küsimustele, meediaõigusele, andmekaitsele jne. Silja on omandanud magistrikraadi Amsterdami Ülikooli Informatsiooniõiguse Instituudis. Silja klientideks on näiteks Fox International Channels, Playtech Estonia, Eesti Lairiba Arenduse Sihtasutus, Eesti Loto ja paljud teised.

Osalemine on TASUTA, registreeri http://www.konverentsid.ee/intellektuaalomand

Toimumisaeg 09.02 kell 15.00 – kuni 17.00, advokaadibüroo Glikman & Partnerid, Liivalaia 45, 13 korrus.