Tulemas on teenusedisaini konverents

06. aprill, 2011

Teenusedisaini mõiste ei ole Eestis veel kuigi tuntud. Eesti Disainikeskus ja mõned disainibürood on teemaga aga tegelenud juba mõnda aega

, esimesed koolitusedki läbi viidud. Tundus, et on õige aeg  seda töövahendit laiemalt tutvustada.

 

Read More

Innovatsioonifestivali raames ja koostöös Disainiööga  peame 23. septembril 2011 teenusdisaini konverentsi, kuhu ootame Eesti teenusepakkujaid igast eluvaldkonnast: ettevõtlusest, avalikust sektorist ja haridusasutustest. Selleks, et konverentsil  käsitleda just neid teemasid, mis osalejatele kasulikud on ja kommunikeerida neid sel moel, mis oleks kõige arusaadavam, kutsusime teenusepakkujad appi konverentsi sisu ja formaati määratlema. Esimeses  avatud innovatsiooni töötoas mõtles aktiivselt kaasa 17 ettevõtte juhti väga erinevatest majandusvaldkondadest (avalikud teenused, otsustajad, tööstus, teenusepakkujad, start-upid jt), teise töötuppa ootame ca 30 asjast huvitatut.

ServiceDesign on Eesti Tuleviku-uuringute Instituudi ja Lahti Rakenduskõrgkooli koostööprojekt, mille eesmärk on määratleda ja läbi viia Tallinnas 23. septembril 2011 teenusedisaini konverents. Konverentsi keskmeks on teenusesektori probleemid ning kuidas neid saab teenusedisaini meetoditega lahendada.

Teenusedisaini konverents toimub Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi kuuluva Euroopa Innovatsioonifestival IF… ja Disainiöö raames.