Turunduskino tuleb taas

30. oktoober, 2014

turunduskino25. novembril toimub PÖFF’i raames teine TURUNDUSKINO, mis on järg augustis ülikiiresti väljamüüdud esimesele.

Õhtu saab avapaugu väikse networkingu workshopiga Kuum Tool ning seejärel esilinastub TURUNDUSKINOS Jeff Rosenblumi 2013. aastal ilmunud dokumentaal „THE NAKED BRAND – THE FUTURE OF MARKETING“.

See esmakordselt Eestis näidatav dokumentaalfilm on rahvusvaheliselt pärjatud The Jury Gold auhinnaga 2013. aasta Meediafestivalil, kolme Hermese plaatinumauhinnaga ja võitnud parima dokumentaalfilmi auhinna Sotsiaalmeedia filmifestivalil Las Vegases. „THE NAKED BRAND – THE FUTURE OF MARKETING“ on dokumentaal sellest, kuidas ettevõtted saavad sammu haaval päästa maailma ja muuta seda paremaks. Tänu arenevale tehnikale on klientidel pidev ligipääs tõele ja firmade tegevusele, nii mõistavad suured brändid üha enam, et ilus ette maalitud pilt pole enam piisav. On aeg tõesti olla suurepärane.
PÖFF valiti alates 2014. aastast Rahvusvahelise Produtsentide Liitude Föderatsiooni FIAPF’i poolt ametlikult maailma TOP 15 filmifestivalide hulka.

Turunduskino toimub 25. novembri õhtul kell 18.00 ja piletid on saadaval PILETILEVIS!

Filmi koduleht:
http://thenakedbrand.com/about

VAATA FILMI TREILERIT