Tutvu Eesti kunsti tulevikutähtedega ning hääleta enda lemmiku poolt!

30. märts, 2017

Kunstikeskkond NOAR.eu ja Eesti Kunstiakadeemia korraldavad juba teist korda Tallinn Music Weeki raames tudengikonkursi. Kunstiüliõpilaste töödega on võimalik tutvuda ja veebihääletusel osaleda NOARi koduleheküljel alates 30. märtsist.

NOAR.eu ja Eesti Kunstiakadeemia koostöös toimuv tudengikonkurss toob publikuni kunstiüliõpilased, kelle tööde seast valitakse 30. märtsist kuni 17. aprillini välja rahva lemmik. Konkursi eesmärgiks on tutvustada Eesti kunsti tulevikutähti ja nende tegemisi laiemale auditooriumile. Nende tööd peegeldavad kaasaegse kunsti mitmekülgset spektrit. Teostes seas on maalikunsti, graafikat, installatsioone, joonistusi ja muud. Valik teostest on alates 30. märtsist võimalik ka näha kohvikus Wabadus.

“Peame oluliseks toetada noorte kunstnike kujunemist. Samuti on hea meel jälgida, millega meie noorem kunstnike põlvkond tegeleb ning kellest saab meie tulevikutäht. Tudengite teoste hinnad on soodsamad ja annavad võimaluse koju soetada endale sobivat loomingut,” on märkinud kunstikeskkonna NOAR eestvedaja Andra Orn.

Konkursi võitjatele ja publikuhääletuses osalejatele on koostöös TMW Maitsed programmiga välja pandud auhinnad.

Hääletada saab aadressil: http://noar.eu/et/2017/