Tutvu PESA Virtual Academy tiimidega

15. aprill, 2020

Alustame Gruusias PESA Virtual Academy´s oma teadmisi täiendavate tiimide tutvustamist.

 

GuestMe

GuestMe on esimene Gruusia autentsete koduste söögikohtade platvorm.
Guestme.ge ühendab reisijaid Gruusia peredega. Nüüd on kõigil võimalus liituda kohalike gruusia peredega ja saada koos nendega kodus einestamiskogemusi koos ehtsa kohaliku köögiga.

INSIEME


INSIEME on iluteenuste pakkujate ja nende kasutajate digitaalne platvorm, selle ainulaadne funktsioonide komplekt võimaldab kasutajatel teenuseid veebis broneerida ja annab ilupunktidele võimaluse suurendada klientide arvu, hallates broneeringuid tõhusalt ja tulemuslikult.

SAMEZOBLO

Samezoblo on veebiplatvorm / tarkvara, mis muudab naabrite vahelise suhtluse lihtsaks, tõhusaks ja kiireks. Selle rakenduse abil on naabrite vahel teabe levitamine hõlbus ja tänu sellele rakendusele on ühiste kommunaalkulude jaoks lihtsam raha koguda.

TeamCHU

Chu on sotsiaalne ettevõte ja arendab viipekeeles suhtlemise lauamängu.Chu eesmärk on kaasava lauamängu kaudu luua kuulmispuudega noortele võrdsed võimalused ja hõlbustada suhtlemist.Chu on huvitav toode õpetajatele, peredele ja inimestele, kellele meeldib lauamängeu mängida.

MTÜ GONI-ERI

Rustavi Lego-hariduskeskus lastele vanuses: 5–12.
See on mitteformaalne meelelahutuslik haridusteenus tulevikutehnoloogiate tutvustamiseks ning kriitilise ja loova mõtlemise, kognitiivsete, uurimise ja praktiliste otsustusoskuste arendamiseks. Lego-loogikakeskus pakub vanematele oma programme laste arendamiseks erinevates õppeainetes.

VISU

VISU suurendab õppeprotsessi efektiivsust, visualiseerides materjale AR-i rakendusega.

VISU lahendab õpetajate ja õpilaste probleeme.
Õpetajatele muutub selgitusprotsess  palju lihtsamaks, kuna õpilased näevad juba seda, mida nad õpivad, seega ei pea õpetaja mitu korda selgitama.

Õpilased  vajaksid tunni huvitavaks muutmiseks mõnda toredat asja. Nad  armastavad vidinaid rohkem kui keegi teine. Neile on AR-i kasutamine lõbus ja kuna visualiseerimise abil l on nii palju huvitavat õppida, aitab see neil oma teadmisi arendada.

TRAVELDENT

Traveldent on Gruusias hambaravi kavandamise veebiplatvorm.

Toode on tööriist välismaalastele / turistidele, kes lähevad Gruusiasse, et seal oma hambaravi kavandada.

Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest