Tutvustame PESAkaid: KROHV foto- ja jumestus

20. märts, 2018

Milline sa enda meelest oled? Ja kuidas see teistele välja paistab? KROHV on tandem supernaistest, kelle eesmärk on tuua inimestest ja tegemistest välja need kõige isikupärasemad ning vingemad küljed nii, et need ka teistele kaugele välja paistaksid. Elu on liiga lühike ja maailm liialt kirju, et olla hall ning silmapaistmatu!

“Me tahame, et pisikest Põlvat teaks maailm edaspidi lisaks Winny Puhhile ja Maicel Uibole ka KROHVi kodulinnana. Kohana, mis on ilu, loovuse ja omapärasuse kants! Me näeme vaimusilmas, kuidas autodevood kõikidest ilmakaartest Põlva suunas vuravad, et KROHVist osa saada ja KROHVi maagiat ka teistega jagada,” räägivad oma soovidest Ilona Tint ja Kristina Masen ning lisavad, et PESA programmis on nad õppinud oma ideedes vähem kahtlema ja neid suurema enesekindlusega ellu viima.

Kõige rohkem hindab naistetandem oma fantastilist mentorit, Mariann Valku! “Me ausalt öeldes ei tea, kuidas ta seda teeb, aga tunni ajaga suudab ta meid kuulata, rahustada, ärgitada, nõustada ja õpetada. Kogu PESA programm on olnud meile kasulik ja hariv, aga Mariann on meie jaoks see kirss tordil,” räägivad Ilona ja Kristina.

Külasta kindlasti nende kodulehte www.krohvstuudio.ee ja vajuta “Meeldib” Facebookis https://www.facebook.com/krohv/.